Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do środowiska #lgbt. Dlaczego według was, każdy komu nie podoba się promocja lgbt jest homofobem, zacofanym idiota itp? Nie jestem przeciwko waszej społeczności, ale jest przeciw promocji homo, według was jest złym człowiekiem? W Poznaniu widocznie zły odzew był na tyle dużo, aby władze komunikacji miejskiej postanowiły zdjąć flagi. Jeżeli dla większości pasażerów i kierowców to się nie podobało, dlaczego miało być inaczej? Pytam poważnie i oczekuję dyskusji na poziomie, bez wyzwisk itp.
#bekazlewactwa #4konserwy #lgbt #poznan
  • 153
@noitakto: jakich praw ?! Jaki populizm. Wymień o jakie prawa walczysz xD posiadanie dzieci - nikt normalny na to się nie zgodzi. Czegoś Ci brakuje w kraju? Tacy dewianci maja nierówno pod kopuła bo musza pokazać światu ze są inni i lubią facetów zamiast kobiet xD CZŁOWIEKU TAKA BEKA Z WAS ZE NIE MOGĘ. Normalny gej nawet nie pójdzie na taka manifestacje tylko tacy kosmici którzy idą drzeć gębę bo ZAKAZUJO
@Justaman: to, czy uznasz te flagi za walkę czy nie, to już twoja prywatna opinia. Z punktu widzenia logiki, flagi zostały użyte jako element kampanii, nie ma o czym dyskutować. Natomiast czy zadziałały odwrotnie i dlaczego tak się stało to temat na osobną dyskusję. We wpisie pytałeś, czy jesteś złym człowiekiem, bo jesteś przeciwny promocji homoseksualizmu. Cała dyskusja ma na celu wyjaśnienie, że tu nie chodzi o promocję homoseksualizmu, tylko o
@Justaman ale nie stracą, mają za silną pozycję. Inne grupy społeczne też powinny mieć w takim układzie własne wpływy i skoro kościół może wchodzić w przestrzen publiczna ze swoimi poglądami tak mogą i inni.
Nijak mnie to nie dotyczy bo jestem heteroseksualna raczej ale współczuję po prostu wszystkim homoseksualistom w Polsce bo minie chyba co najmniej jeszcze jedno pokolenie zanim będą mogli jak każda inna para wziąć ślub i adoptować dzieci.
@Shmit nie widzę przeszkód. Para jak każda inna.
Ja bym chętnie zakazała rozmnażania się ludziom zarabiającym najniższa krajowa, mającym już 3 dzieci, niestabilnym psychicznie, ze skłonnością do agresji, alkoholikom i fanatykom religijnym. To dopiero krzywda dla dziecka gdy jest w rodzinie która nie jest w stanie mu zapewnić godnego życia albo takiej która niszczy jego psychikę od maleńkości.