Wpis z mikrobloga

Powinno się wprowadzić ustawowo, że : osoby o podobnej skali atrakcyjności powinny wiązać się ze sobą. Czyli np. babka poniżej 8/10 nie może startować do faceta 8/10. Nie jakieś abominacje k---a, że loszka 160cm 80kg startuje tylko do facetów 6/10. Loszka 3/10 = facet 3/10, loszka 5/10 = facet 5/10 itd.

Atrakcyjność weryfikowała by specjalna, profesjonalna i obiektywna komisja ( a nie cucki słodzące mało atrakcyjnym, przez co potem im winduje niesłusznie samooocenę ) i przydzielała ją każdemu osobnikowi w skali 0-10/10. Test odbywał by się corocznie do 35rż.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Djapko: @Nowarozowa w uznanej książce o psychologi dobierania sie w pary pod tytułem „psychologia pożądania” - jest napisane jak się dobieramy w pary, czemu zdradzamy, to o czym pisała koleżanka tez, i z tego co pamietam jest wlasnie napisane, ze prawie zawsze jest tak, ze ludzie w społeczeństwie dobierają się w pary zgodnie ze swoim poziomem atrakcyjności, tj. 7/10 z 7/10 itp. Sa odstępstwa ale generalnie tak wlasnie kończymy.
  • Odpowiedz
@Djapko: Ale głupota jestem nie więcej niż 5/10 a mialem dziewyczne przez dluzszy czas 7/10 i od niedawna 8/10 i nie nie jestem bogaty ani wysoki mam 178 i jestem mega szczupły więc dalej będe twierdził że ludzie powinni się dobierać pod względem charakteru a wygląd i zdrowie i tak zniknie z czasem jak sie szuka kogoś na dłużej to charakter/dopasowanie -> wygląd
  • Odpowiedz