Wpis z mikrobloga

Powinno się wprowadzić ustawowo, że : osoby o podobnej skali atrakcyjności powinny wiązać się ze sobą. Czyli np. babka poniżej 8/10 nie może startować do faceta 8/10. Nie jakieś abominacje #!$%@?, że loszka 160cm 80kg startuje tylko do facetów 6/10. Loszka 3/10 = facet 3/10, loszka 5/10 = facet 5/10 itd.

Atrakcyjność weryfikowała by specjalna, profesjonalna i obiektywna komisja ( a nie cucki słodzące mało atrakcyjnym, przez co potem im winduje niesłusznie samooocenę ) i przydzielała ją każdemu osobnikowi w skali 0-10/10. Test odbywał by się corocznie do 35rż.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski
  • 24
@Djapko: @dobre_zielone: To by wymagalo ogolnopolskiej inicjatywy, trzeba zatrudnic Chadow straznikow 193cm, zeby zlurowac do pomieszczenia loszki, gdzie automatycznie usuwaja rozowej makeup z ryja (kublem zimnej wody + wytarcie resztek srajtasma - chada sie ustawi prze rozowa zeby zahipnotyzowana przestala sie rzucac), aby potem zrobic jej zdjecie do bazy danych. Tylko w ten sposob bedzie wiadomo ze rozowa 3/10 nie bedzie oszukiwac przez nalozenie fakeupa zeby dojsc do punktu 6/10
@Djapko: Tylko to tak nie działa, wg psychologii i biologii, niestety. W tej chwili nie znajdę tego, ale czytałam/oglądałam właśnie o łączenie się ludzi, dlaczego jest tak, że np. z szarą myszką idzie przystojny chłopak, lub dlaczego ładnie dziewczyny wybierają "łobuza, który kocha najmocniej". To było ciekawe,ale teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć, gdzie to widziałam...
@Djapko: Pójdźmy dalej! Np. ludzie z bogatych i wpływowych rodzin, środowisk byliby tylko bogaci, a pozostali ubodzy dostawaliby podstawową edukację, mizerną pensję bez możliwości edukacji, bo geny. Wiadomo, że syn kogoś wykształconego będzie mądrzejszy, więc od razu wrzucamy ich do najlepszych szkół, a zwykłych ludzi do zawodówek, by nauczyli się jakiegoś fachu przysługującemu państwu np. hydraulik czy fryzjer. Wtedy każdy byłby na swoim miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡