Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Metalkove - alternatywna dzielnica Lublany, miasto ćpunów i artystów

Dzielnica przypomina trochę duńską Christianię w nieco mniejszej skali, jest bardziej anarchiczna niż np. wileńskie Zarzecze. Skłot jest zagłębiem artystów, narkomanów oraz myśli lewicowej. Słowa punk's not dead tutaj zdecydowanie nadal są aktualne :)

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was ciekawy. Jeśli są jakieś rzeczy, które chcielibyście wiedzieć, a których nie ma w materiale wideo śmiało pytajcie w komentarzach. Jestem w Gagauzji i mogę mieć czasem problemy z netem, ale na wszystkie komentarze postaram się odpowiedzieć.
__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
Pobierz MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Metalkove - alternatywna ...
źródło: comment_Ik1bexT2vvcB9tX7tIXoiwjTGSvo8ol4.jpg

Lubicie takie klimaty, czy wolicie ułożone miasta?

  • Anarchia! Lubię takie klimaty 35.8% (170)
  • Wole gdy wszystko jest ułożone 64.2% (305)

Oddanych głosów: 475

  • 27
@Czokowoko: ja w Christianii byłem z Duńczykiem, więc z pierwszej ręki dowiedziałem się że nie ma się czego bać i nie ma prawa nic się tam wydarzyć. Państwo w państwie, mają coś w stylu swojej policji, jakąkolwiek agresja bądź narkotyki inne niż marihuana i wylatujesz na zawsze.