Wpis z mikrobloga

@motaboy nie chciałbym Ci psuć zabawy ale facet który odpowiadał na to pytanie był po studiach na uczelni Cambridge, a ty jakie studia skończyłeś, że masz taką wiedzę? xD
  • Odpowiedz
@vind #!$%@?. Przede wszystkim średnio ogarnięty człowiek, interesujący się tym co się dzieje na świecie ma blade pojęcie o tym jak wygląda i funkcjonuje chociażby kontynent na którym żyje i państwa unii europejskiej, do których należy też Polska. Nie udawajmy że jest to na tym samym poziomie co sklad rządu Papui lub estoński jazz. Bez tego nie da się zrozumieć najprostszej informacji w gazecie
  • Odpowiedz
@motaboy: Nie zagalopowuj się tak z ocenianiem ludzi gdyż:
- na bank znajdę jakieś pytanie na które nie będziesz znał odpowiedzi a dla mnie będzie oczywista.
- odpowiadanie na kanapie przed tv nie mając nic do stracenia to naprawdę zupełnie inny poziom emocji niź w studiu, wiem z pierwszej ręki że nie myśli się tam tak klarownie jak w domu :)
  • Odpowiedz
  • 5
Zawsze podziwiałem umiejętność prawicowców czy lewicy do wyciągania wniosków z dupy na bazie jakiejś jednej sytuacji. Nadal się nie zawodzę
  • Odpowiedz
@rezydenttomek lol serio uważasz że wiedza o tym jaki ustrój panuje w państwie nie tak odległym od Polski jest zupełnie niepotrzebna? Jest tak zbędna jak wiedza o scenie jazzowej w Estonii?
  • Odpowiedz
Brak tak prostej wiedzy ogólnej świadczy o tym, że ten gość jest imbecylem niczym nie różniącym się od dresa bez karku. Po prostu.


@motaboy: XDDDDDDDDDDD

potrzeba wyższości w tobie silna widzę
  • Odpowiedz