Wpis z mikrobloga

Dajcie mi spokój. Nie jestem winny. Najbardziej tutaj winny jest @Matiszka który zostanie pociągniety do odpowiedzialnosci karnej. Tak, zmanipulował moją dziewczynę, z którą NIE WIDZIALEM SIE od ponad miesiaca, wyciągał od niej różnne informacje na mój temat by mnie zniszczyć, zepsuć moje plany życiowe a że Natalia była leczona psychiatrycznie (po powrocie do domu - kontynuowała terapię, gdy mieszkała ze mną to też brała leki). Sam zgłosiłem się na policję w Zakopanem i w Białymstoku. Nie widzą mojej winy w tym, ALE NAWET jeśli jestem winny to oddaję się prawu i poniosę karę. DAJCIE MI #!$%@? SPOKÓJ I MOJEJ DZIEWCZYNIE, KTÓRA TARGNĘŁA SIĘ NA ŻYCIE NIE Z MOJEGO POWODU. Nawet jeśli ją skrzywdziłem to wybaczyła mi to w ostatnim liście. Zamieszczam go niżej. Dbałem o Natalię najbardziej na świecie. Wy robicie ze mnie demona i bandytę bo znaleźliście w sobie we mnie kozła ofiarnego. To świadczy o waszym chorym podejściu. Odeszła ode mnie dobrowolnie, nie zatrzymywałem jej. I zamykam temat, proszę o uszanowanie mnie, jej i mojej decyzji o odejściu z tego świata. KONIEC TEMATU I PROSZĘ WIĘCEJ NIE PISAĆ ANI JEDNEGO POSTA NA TEN TEMAT. Koniec. Proszę się rozejść i nie robić sensacji z tragedii, którą przeżywam.
A.....o - Dajcie mi spokój. Nie jestem winny. Najbardziej tutaj winny jest @Matiszka ...

źródło: comment_BfL1Xjte0J2WOkze9fFTq5TjGQnJis32.jpg

Pobierz
  • 147
@: moim zdaniem ten @matiszka to jest jakiś #!$%@? wie kto, #!$%@? wie skąd, który stara się nabić sobie fejm tancząc na grobie biednej dziewczyny. Wykop żywi się aferami, to jest kolejna z nich, nikt nie patrzy na to, że dziewczyna się zabiła, że to jest sprawa między axelio, a nią, a na pewno nie z jakimś manipulatorem który nabija sobie na jej sprawie fejm i zawraca dupę organom ścigania, które doskonale