Wpis z mikrobloga

Ale moja kotka to ruda małpa. Od paru godzin nigdzie jej nie było. Jest to kot wychodzący, ale zawsze wychodziła do ogródka i raczej przy domu chodziła, reaguje na swoje imię i inne pochodne typu 'kici kici'. Ale teraz od paru godzin nie przychodziła na zawołanie. Wołam ją po całym domu, szukam jej. Nima.

No to poszłam na ogródek jej poszukać, wołam, chodzę po kwiatkach, krzakach. Wyszłam nawet poza ogródek jej poszukać na polu, nawet sąsiada pytałam czy nie widział kota xD Nie ma jej.

Zaczęłam się niepokoić, bo upał, gorontz. Może gdzieś #!$%@?ęła się spać na słoneczku i zasłabła. Może mój kot leży gdzieś umierający, może dostała udaru, przegrzała się. Może chciała się napić i wpadła do jakiegoś jeziora. No ja mam #!$%@? na punkcie mojej kotki XD

W domu jej nie ma, na zewnątrz też nie, dramat. Przed chwilą mama dawała psu jeść, postukały jego miseczki, mama zawołała psa. A tu spod mojego łóżka (mam pod nim kartony, ale jej tam nie widziałam) wybiega zaspany kot i leci do miski i zeżarła psu trochę skrzydełek XD

Szmaciura jedna. To ja chodzę, szukam, wołam, pytam sąsiadów, martwię się. Już każde najgorsze scenariusze, że gdzieś zdycha w agonii z przegrzania. A ta sobie spała pod łóżkiem i jak ją szukałam po pokoju to wyjebka.

#zwierzaczki #koty #smiesznypiesek
Pobierz c.....t - Ale moja kotka to ruda małpa. Od paru godzin nigdzie jej nie było. Jest to ...
źródło: comment_wzy66GZJa6RKSts8pjp3R4R3TUOXGXrI.jpg
  • 18
@kubusxd: no może, ale ja tam się boję, że za długo gdzieś leżała na takim słońcu i ją przygrzało w dyńkę. jak są takie wielkie upały, albo zbiera się na deszcz to wolę co jakiś czas sprawdzać i ją zawołać na ogródku, żeby się przyszła, pokazała, że żyje i może iść dalej XD w taki upał też ją często wołam i sadzam przed miską z zimną wodą. bo wiem, że koty
@consummatumest: moje koty robią tak samo. Jak chodzi o jedzenie/zabawę to przybiegają na zawołanie, ale jak gdzieś wychodzę i szukam ich żeby się upewnić że ich gdzieś nie zamknąłem albo coś to lubią się schować i czekać w ciszy aż je znajdę. Wredne sierściuchy, ale i tak je kocham ʕʔ