Wpis z mikrobloga

Kurła. Skończyłam studia kilka lat temu, pracuję, a regularnie śnią mi się koszmary o maturze i szkole. Sick!
Temat poruszany milion razy, ale też jestem w teamie, który nie tęskni za szkołą.

Regularnie mam ten sam koszmar:
- albo że cały rok nie chodzę na niemiecki i matmę, zbliża się koniec roku i matura, a ja się budzę, że jak ja #!$%@? nadrobię materiał z całego roku?!
- zaraz matura, a ja nic nie umiem, cykam się spytać nauczycielki, czy mnie dopuści mimo opuszczenia 100% lekcji i czy ma jakieś rady, jak się tego nauczyć w 1 dzień xD

Dzisiaj też mi się śniło, że za godzinę matura z matmy, a ja z koleżankami na fajku - kurde, nic nie przypomniałam sobie z tych sinusów cosinusów, ani z kombinatoryki, ciągi nie ciągi, limy srimy, graniastosłupy. Macie pożyczyć tablice i kalkulator?

Nosz #!$%@? mać #!$%@?. Czy szkoła będzie mi się śnić do osranej śmierci?

#sny #koszmar #szkola #whocares #wpiszdupy
  • 20
  • Odpowiedz
@odciskipalc0w: właśnie nie xD nie opuszczałam lekcji masowo, do matmy się przygotowywałam nawet trochę na korkach bo miałam rozszerzoną, a maturę zdałam tak, że się na najlepsze uczelnie dostałam

choć matmy i niemieckiego nie lubiłam, ale nie stresowało mnie tak, żeby śnić się po latach
#!$%@?
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Miałaś granice na maturze? Z nimi było różnie, bo przed 2007 były w podstawie i teraz od chyba 2013 też są, więc jeśli aż tak ich nie lubiłaś to miałaś trochę pecha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: To musi być jakieś przeniesienie. Nie czytaj tego snu dokładnie. Pomyśl sobie co Ci ta matura, szkoła przypomina, z czym Ci się kojarzy. Spróbuj odnieść to do swojego obecnego życia i poszukaj punktów styku.

Żeby było łatwiej zrozumieć, poczytaj w necie przykłady interpretacji snów w wykonaniu Freuda z książki "O marzeniu sennym"
  • Odpowiedz
@kolnay1: miałam, zdawałam w 2006, miałam też ok 10 matm tygodniowo, bo profil mat-jęz i babeczka ś.p. wciskała nam dużo rozszerzonego materiału

@odciskipalc0w: wiesz, ze czasami, rzadko, ale miewałam przyjemność z rozwiązywania zadanek czy cuś - jak miałam flow akurat, ale fakt, nie przygotowywałam się do matury z rozkoszą, tylko z chęci dostania się na spoko studia :D
anyway, te koszmary wywołują u mnie ciary!

@lewymaro:
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Ja mam podobne sny. Powtarzający się wątek: Jestem po studiach i wchodzi ustawa, która zmusza wszystkich, którzy mają magistra do zaliczenia liceum po raz kolejny. Uciekam z większości lekcji i budzę się z ręką w nocniku, że nie zdam do następnej klasy
  • Odpowiedz