Wpis z mikrobloga

1) Może ktoś oglądający #patostreamy na bieżąco wyjaśnić jak do tego doszło, że taki Rafatus "spiknął się" z tym "glonojadem" (Ultraagnes)? Gusta gustami, ale takie karyny nie chcą mieć zwykle nic wspólnego z takimi szczurami jak Rafatus, a co dopiero z nimi baraszkować... W dodatku przed obiektywem! (ʘʘ)

2) Moja wiedza na temat Rafatusa zatrzymała się na jego seksualnych wyczynach na ShowUp z tamtą blond dziewuchą (Marlenką?), którą czasem też #!$%@?ł w pijackim amoku. Co się z nią w ogóle stało?
#rafatus
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgentGecko: mitoman podaje tyle wersji, że żadnej nie można traktować poważnie, ale najbardziej prawdopodobnie brzmi opcja, że glonojad go oglądał, popisali i zaproponowała mu lokum, zapewne po to żeby wybić się na instagramie i rozwinąć swój seks biznes napędzając sobie klientów,
Myślę, że wcale się nie ruchali a zdjęcie to prowo żeby kogoś #!$%@?ć ale glon nie spodziewał się, że pójdzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GOGER: no ale chciałbym poznać dokładniejszą historię co tu się #!$%@?ło ( ͠° °) ja nawet nie wiedziałem że tamta Marlenka poszła już w odstawkę xd

@budex77: i tylko dlatego się przelizała z nim przed obiektywem i co najmniej pozowała bez gaci w towarzystwie jego ptaka (tyle na zdjęciach, a kto wie co jeszcze)?
  • Odpowiedz