Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdałam sobie dzisiaj sprawę, że bardziej kręcą mnie starsi faceci ode mnie, taki ~25/26 cud miód, szarmancki, dojrzały, wie jak się zachować, pewny siebie, a nie chłopaczki ~20lat. Eh szkoda, że pewnie jestem dla nich za młoda i każdy uważałby mnie za młodą siksę bez rozumu (lvl 20here)
#niebieskiepaski #przemysleniazdupy #oswiadczenie #zwiazki #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 53
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania kończę w tym roku 25, zdarza mi się bajerowac z rocznikiem 00. Trochę dziwny jest dla mnie fakt, że 10 lat temu gdy piłem pierwsze tanie wina, ona jeszcze chodziła na plac zabaw, ale dopoki ma jakiś olej w głowie to nie ma tragedii. Ni #!$%@? nie jestem dojrzały. XD
  • Odpowiedz
#!$%@? mac, mam w glowie gimbusiarski humor i doroslym to ja sie nie moge nazwac, ale jesli chodzi o dojrzalosc, to z tym jest u mnie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z mojej perspektywy 30-latkowie najczęściej są niedojrzali, a 25-latkowie mają mleko pod nosem i fiu-bździu w głowie. Hmmm... Może dlatego facetom najbardziej podobają się babki tak z 5-7 lat młodsze, zwłaszcza w przedziale ledwo 20+. Przy takiej różnicy wieku obie strony myślą, że są super dojrzałe i się ze sobą świetnie dogadują :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mam 26 lat, jestem mniej dojrzały niż jak miałem 20-22 lata. Wtedy #!$%@?łem w garniaku codziennie do pracy, patrzyłem na skrętność koszul i marynarek, czy wypada pić whisky z colą i inne konwenanse, teraz właśnie jadę w krótkich spodenkach i sandałach to roboty i słucham Taco. Tu nie wiek gra role.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Młodsze kobiety poza fajnym ciałem (lvl liceum, lvl studia) nie mają zupełnie nic więcej poza tym. Czujesz się jak ich starszy brat (załóżmy 5 lat różnicy), który ogarnia za nich połowę życia...a takiej siksie w sekundę może się coś odwidzieć. Szkoda się w ogóle starać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz