Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdałam sobie dzisiaj sprawę, że bardziej kręcą mnie starsi faceci ode mnie, taki ~25/26 cud miód, szarmancki, dojrzały, wie jak się zachować, pewny siebie, a nie chłopaczki ~20lat. Eh szkoda, że pewnie jestem dla nich za młoda i każdy uważałby mnie za młodą siksę bez rozumu (lvl 20here)
#niebieskiepaski #przemysleniazdupy #oswiadczenie #zwiazki #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 53
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się że właśnie od 24-26 roku życia, tak jakby po studiach i już w/po 1 pracy, zaczyna się sensownie ogarniać życie. Wcześniej to niemal 100% poleganie na rodzicach i stypendium, brak świata poza uczelnią.

Jednak również wydaje mi się, że szczyt dojrzałości i potencjału przypada między 28 a 35. Wtedy mężczyzna ma już ponad ~5-10 letnie doświadczenie w branży, wyrobione kontakty, obycie. Nic tylko żyć.
  • Odpowiedz
@markkk92: nieee ziom, Ty po prostu dopiero teraz dojrzałeś do tego, żeby #!$%@?ć te konwenanse i żyć tak jak Ci się to podoba ;)
Zależy co to znaczy być dojrzałym, jeżeli chodzi o to, żeby nie robić głupot i mieć poukładane w głowie - to różnie bywa, niektórzy dojrzewają po trzydziestce, niektórzy po czterdziestce, a niektórzy w ogóle.
Ale moim zdaniem bycie dojrzałym to po prostu umiejętność przezwyciężania przeciwności, stanowczość,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xtomek99: A mają coś do powiedzenia? To mój związek, są przyzwyczajeni, że zazwyczaj byłam ze starszymi i chcą tylko, żeby był ogarnięty, a wydaje mi się, że go lubią.
  • Odpowiedz