Wpis z mikrobloga

@sortris: Kolejny przykład błędu:
1. Złowiłem największego jak do tej pory (wróć: największego, od czasu jak mój postęp został zresetowany przez buga opisanego wyżej...) szczupaka. Widok w pierwszej zakładce się nie odświeżył, ale ten w drugiej już tak.
2. Złowiłem karpia: widok w pierwszej zakładce się odświeżył i pokazał karpia, ale nie pokazał złowionego wyżej szczupaka. Widok w drugiej zakładce dalej pokazywał brak karpia i największego szczupaka.
3. Po paru minutach
Dwa screeny powyżej, to sytuacja z pkt. 2, gdzie jeden ekran pokazywał stan z karpiem i "starym" (141 kg) szczupakiem, a drugi pokazywał brak karpia i "nowego" (157kg) szczupaka, więc nie może być mowy od tym, że coś się nie odświeżyło, bo oba stany są w "konflikcie" - w oczywisty sposób nie mogły się wydarzyć jeden po drugim.
@sortris: A powyżej stan "końcowy" - karp został, a szczupak zniknął bezpowrotnie. To akurat nie robiło mi różnicy (jedna pozycja wyżej), ale błąd z wczoraj zabrał mi złoty medal ( ͡° ʖ̯ ͡°) ( ͠° °)
@Regis86: ok, w tej sytuacji poprosimy Cię o ponowny, uważny test po publikacji dzisiejszej aktualizacji. Właśnie zrobiłem testy i wszystko wygląda ok. Mogło być coś takiego, że tego szczupaka zapamiętało lokalnie, ale z jakiegoś powodu nie wysłało na serwer. Dlatego mogło cofnąć po restarcie gry. Będziemy monitorować ten temat. Dzięki za zgłoszenie i zrozumienie!