Wpis z mikrobloga

  • 3975
Siedze z mame, starszy nagle wbija do domu.
W stroju elektryka, bo pracuje w drugiej największej elektrowni w kraju.
Ale kurde, jest 17:00, a miał być po 22:00.
Okazuje się, że kierownik zmiany go podwiózł, żeby wziął z garażu narzędzia, które pozwolą naprawić awarię uniemożliwiającą pracę całego bloku energetycznego XD

Druga.
Największa.
Elektrownia.
W kraju.
I oni nie mają narzędzi.
A mój stary, jak to stary, w garażu ma wszytko.
XDDD
#truestory #heheszki
  • 97
  • Odpowiedz
@bizonsky: zdarza się. Ja kiedyś jechałem z głównym mechanikiem po siłownik z olxa w niedzielę bo nam padł na fabryku a nie mieliśmy na stanie.
  • Odpowiedz
@bizonsky: Ale co w tym dziwnego? Jeżeli mają szanse szybko przywrócić dzięki temu prace to dlaczego by nie skorzystać? Równie dobrze mogli na szybko załatwiać żeby im przywieźli te narzędzia od jakiegoś ich dostawcy, ale tak pewnie było najszybciej.
  • Odpowiedz
@bizonsky: heh, kiedyś jak zaczynałem swoją "karierę" w tym zawodzie to trafiłem do "firmy" elektrycznej, która nie miała nawet zwykłego miernika, rękawice przeciwporażeniowe były poklejone taśmą bo dziury w niej były, a przez ok. pół roku byłem jedyną osobą w firmie, która miała jakiekolwiek uprawnienie XD I tak ten wesoły autobus jechał, aż się nie #!$%@?ł XD
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: serio to napisałeś? Przecież to jakieś abstrakcyjne żeby typ musiał od siebie z domu brać narzędzia do pracy w takim zakładzie. Już nie wspominając że mega nieprofesjonalne z ich strony... ale to mirko, więc i tak pachnie zarzutką.
  • Odpowiedz
@bizonsky: w polsce kupuja sobie lekarze narzedzia na blok operacyjny bo nie ma czym robic (co najwyzej mozesz otworzyc pacjenta i sie zesrac). Ludzkie zdrowie i zycie bezposrednio od tego zalezy. W tym kraju nic mnie nie zaskoczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@pies_ogrodnika: tak bo prawdopodobnie sam się zgłosił na ochotnika że ma potrzebne narzędzia, uwierz mi że to nie problem załatwić narzędzia w ten sam dzień w tak dużym zakładzie, ale jeśli można mieć jeszcze szybciej i od razu po nie pojechać to wybór jest prosty. tak by musieli pewnie poczekać kilka godzin, a że jej ojciec się zgłosił to mogli od razu pojechać, a te narzędzia pewnie i tak już zamówili
  • Odpowiedz