Wpis z mikrobloga

7 lat jeździłem na Woodstock... W zeszłym i tym roku nie byłem bo zrobił się z tego #!$%@? cyrk polityczny. To co Owsiak zrobił dla potrzebujących to jedno. #!$%@? to szanuje, ale to co się #!$%@? na festiwalu który powinien być apolityczny mnie przerasta. Wysiadam z tego pociągu #!$%@?. A szkoda bo kocham Woodstock. Tej atmosfery nie zrozumie nikt kto chociaż raz nie spróbował. Hejtujecie bo co? Bo taplają się w błocie? Bo ćpają? (swoją drogą nie licząc ganji, inne ćpanie to totalny margines) a druga strona lepsza? Nafutrowane masy łysych #!$%@? walczących przeciw lewakom w zdecydowanie lewackim kraju, zatrzymane co piątek to klubami pełnymi szlaufuw i ludzi nie wartych 50 groszy.To co się w Polsce #!$%@? od wygranej #pis to jest jakiś dramat... Cytując za pidzamą. Kretyni kontra Kretyni pluje na obie strony i wstyd mi za waszą głupotę... Kiedy w końcu ludzie zrozumieją że ci u władzy są tacy sami. Zmieniają się tylko nazwy. A wy wszyscy walczycie przeciwko samym sobą ku ich uciesze... I łapią się w te walkę nawet ludzie którzy, jak sądziłem całe życie są świadomi jak działa ta karuzela #!$%@?... #zalesie #niepopularnaopinia #woodstock #neuropa #4konserwy i co gorsza nawet ten portal stał się arena #!$%@? walk.
  • 10
@Shaggy_dg: Nie wiem może nie zauważyłeś, ale przez 7 lat jeździłeś na festiwal, który ewidentnie nie jest prawacki jakkolwiek tej prawackości byś nie rozumiał, nawiązujący do tradycji festiwalu-ikony doby rewolucji obyczajowej lat 60 na zachodzie, która to rewolucja konserwatywną, czy wolnorynkową w żaden sposób nie była. Więc pretensje miej tylko do siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Shaggy_dg: true. Divide et impera. Ja emigrowałem wewnętrznie od tego całego gówna jakie wylewa się z tv, a i ostatnio z internetu. Same podziały i co najgorsze ludzie sami się szufladkują , szukają wrogów i dają sobą manipulować. Jak łatwo jest napuścić jednych na drugich: my-oni, lewa-prawa, katole-ateusze, tylko, że świat nie jest czarno-biały. Smutno mi się robi jak myślę o całej tej nienawiści i o tym jak jedni chcą się
@Shaggy_dg: O nie nie, kolego korwinoidy wszelkiej maści na tym festiwalu organizowanym pod auspicjami lewackiej pacyfy to zjawisko, które nie towarzyszy mu od początku tylko co najwyżej od kilku lat. To, że "wolnościowe" kuce czy tam różnego typu "antysystemowcy" udawali, że nie widzą całej warstwy, która od zawsze, od samego początku tam była obecna (antifa, akcja muzyka przeciwko rasizmowi, stowarzyszenia ekologiczne itd.) to już kuców problem. Nikt nikogo do uczestnictwa w
@AdelbertPeel myślę że masz bardzo dużo racji w tym co mówisz. Ci na górze wiedzą że żadna miłość, przyjaźń czy pasja, nie jednoczą tak bardzo jak wspólna nienawiść do kogoś, i dlatego promuje się podział czarno biały. Prawa, lewa. Patriota, zdrajca. Katol, ateista. Są jestem ateistą i liberałem, pomimo tego że mam bardzo konserwatywne poglądy. Ale kim jestem żeby narzucać je innym? To że ja uważam że moim obowiązkiem jest np praca
@kult_cwaniaka ale tam nigdy nie było wyraźnych stron. O czym ty mówisz? Widziałem Pół miliona ludzi zyjacych w zgodzie. Niezależnie od poglądów.... To było piękne
A nie wyciskanie ludziom jedynej słusznej idei na ASP.
A kuce i korwinisci o ile mi wiadomo są tam marginalna grupą. Zresztą nie wiem bo o polityce się nigdy nie rozmawiało ))¯_(ツ)_/¯
@Shaggy_dg: Niezależnie od poglądów? Jakich poglądów, przecież sama idea takiej imprezy nie gromadzi przypadkowych ludzi, tylko tych, którzy określone poglądy mają, a nie jakiś reprezentacyjny wycinek społeczeństwa. I właśnie po to się jedzie na takie imprezy, po to żeby spotkać ludzi, z którymi masz podobne zapatrywanie na świat, a nie żeby spotkać tych randomów, których codziennie oglądasz na ulicy. To jest tajemnica dobrej, wyjątkowej atmosfery na festiwalach - wspólnota poglądów. Polityka
Obecnie młode pokolenie wychowane chyba na kulturze obrazkowej przestało umieć interpretować treści, a skupiło się na formie, ale to już nie jest wina twórców tylko tych, którzy nie potrafią interpretować


@kult_cwaniaka: to moze byc powod czemu tak popularne jest prawackie #!$%@? w nowych pokoleniach. no ale jak ma sie w szkole 2 lekcje religi i 1 lekcje fizyki w tygodniu to co sie dziwic...
@Shaggy_dg: mordko miałem podobne odczucia jak Ty, nie byłem ostatnie 2 albo 3 lata. Ale jak zobaczyłem lineup tegorocznej imprezy i posłuchałem troche Owsiaka to wiedziałem, że zrozumiał swój błąd. Pojechałem i dałem szansę na odpolitycznienie - nie zawiodłem się, polityki nie było prawie wcale - pojawiła się dwa razy - raz jak Owsiak powiedział, że OSP nie mogą przyjeżdzać (chociaż nie wymieniał żadnych partii etc) a drugi raz jak krzyknął