Wpis z mikrobloga

#cashback #aliexpress #gearbest
Hej, jaki najlepszy jest teraz CashBack do zakupów w chinach? Używam planetplus to ali ale teraz często też robie zakupy na gearbest i banggood a oni mają słabe procenty u nich. Widziałem że polecane są yazing i ePN, z czego np yazing ma 6% a ePN 5% na gearbest z tym że ePN jakoś przyjemniejszy się wydaje a w yazing nawet nie ma bezpośredniego linku żeby przejść do serwisu tylko chyba trzeba klikać w kupony? ePN też ma apke na androida i wtyczke do firefoxa.

Do zakupów na ali zostać na planetplus czy też przejść do czegoś innego? Widzę że chyba procenty podobne tylko że PP nalicza w PLN a ePN i yazing w USD co mi bardziej odpowiada.
  • 9
@maciej__: ale polecasz? Czy po prostu jest? Ogólnie staram się nie korzystać z czegoś gdzie czytałem złe opinie a o GA sporo nawet tutaj, ebates jest tylko dla USA i banują za inne konta.
ok nie polecam yazing raczej do gearbest, oszukuja i nie naliczaja transakcji, a jak sie chce recznie zaraportowac to wtedy daja tylko 50% tego co powinni... I niby ze uzytkownicy tak zadecydowali... masakra moglem uzyc ePN a to nie mala kwota.
#yazing