Wpis z mikrobloga

Tak mnie teraz trochę naszło na przemyślenia. Skąd na Woodstocku biorą się ci wszyscy punkowcy? Jak żyję to nie widziałem ani jednego, a tam codziennie jakąś watahę spotykałem. Czy oni podobnie jak orkowie we Władcy Pierścieni lęgną się z brudu i błota? A może Jurek Owsiak w latach 80 porwał ich z Jarocina i trzyma ich u siebie na strychu zahibernowanych w ciekłym azocie i rozmraża specjalnie na swój festiwal? #przemyslenia #polandrock #woodstock #kiciochpyta
  • 40
@Morf: Jak wyluzować się np. To że masz deadline w kopro, teammanger cie ciśnie i nie wyrobicie się z całym projektem i będzie "fukup" to nie koniec świata ;) Praca to tylko praca. Nie ta to inna, tak samo z wieloma innymi sprawami w życiu z takim bardziej "lajtowym" podejściem żyje się o wiele lepiej.
Praca to tylko praca

. Nie ta to inna,

Jak wyluzować się np.


@Niebadzlosiem: o #!$%@? no rzeczywiście złote rady. To jak z tymi co mają depresję i mają sobie iść pobiegać albo poprostu "wyjść do ludzi"

I nie wiedziałem że trzeba w swoim życiu spotkać punka śpiącego po squotach żeby się dowiedzieć że "praca to nie wszystko".

Z drugiej strony niech taki wesoły człowieczek podzieli się ta złota rada z
@Mo_xito: Moze nie są az tacy tru i na co dzien zyją normalnie? Wiem, ze generalnie Punk to nie tylko muzyka, ale moze musza dzisiaj leciec na dwa fronty? Osobiscie tez zupelnie inaczej wygladam niz mi w duszy gra. Schludny, delikatny wygląd i porządne ciuszki, modna fryzurka... a wieczorem #!$%@? na koncercie black metalowym:P
@JohnRandom: w ogóle nie jestem punkiem xd zresztą identyfikowanie się z subkulturą na tyle mocno, żeby zmieniać swój wizerunek w drastyczny sposób kojarzy mi się z czasami emo, kiedy każdy MUSIAL wiedzieć, że nim jestem lub nie jestem. Teraz mam to gdzies xd
@Mo_xito: raz parę lat temu na woodzie waliłem z takimi 30-40 letnimi punkowcami spirol, i co się okazało, prawie każdy z nich miał ogarnięte życie, prace w korpo itp. Woodstock to dla nich było oderwanie się od rzeczywistości.
@Mo_xito miałem analogiczne myśli gdy w tamtym roku byłem na pewnej konferencji programistycznej która dzieliła budynek z konferencja tatuażu. Nigdy wcześniej nie widziałem ludzi z tyloma tatuaż ami na twarzy