Wpis z mikrobloga

Dlaczego polaczki to takie niskie gnoje i normalna dziewczyna nie będąca takim niskim gunwem i mająca te 185 cm nie może sobie tu znaleźć nikogo kto nie wygląda jak krasnal ogrodowy?
Mam nadzieję że polska stanie się jak najszybciej krajem multikulturalnym i pojawi się tu więcej genów wysokich, przystojnych śniadych mężczyzn.
Inaczej nadal będą tu głównie niskie chłopy o kartoflanych twarzach.
Polski mają p--------e jeżeli chcą znaleźć kogoś wartościowego w tym kraju.
#zwiazki #zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #polska #neuropa #4konserwy
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cytrynowe_Ananasy: ja mając 174 znajdę jakiegoś niebieskiego, ale pełno różowych to około 165. ostatnio też - poznałam 6 różowych, każda nawet do ramion mi nie sięgała XDD w sumie to kojarzę tylko pare różowych w moim otoczeniu, które są mojego wzrotu, a jedna tylko jest wyższa. tak to wszystkie kurduple.
  • Odpowiedz
Po pierwsze stop tym zarzutkom wystarczy już
-------------------------------------------------------------------

Dlaczego polaczki to takie niskie gnoje i normalna dziewczyna nie będąca takim niskim gunwem i mająca te 185 cm nie może sobie tu znaleźć nikogo kto nie wygląda jak krasnal ogrodowy?


@Cytrynowe_Ananasy: Kto to jest normalna dziewczyna? Bo wiele poleczek to leniwe buły bez ambicji, które mają się za pańcie i liczą tylko na wygodne życie w roli księżniczki. Tylko brać, nic nie dawać, może
  • Odpowiedz