Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent

Z życia @moderacja:
- obrażanie mnie i mojej mamy - nie atakuje mnie (nhx)
- napisanie do mnie, że mam iść komuś ssać - nie atakuje mnie (nhx)
- nazywanie ludzi "czarnuchami" - też według moderacji jest ok! (mtm)
- nieśmieszny mem z nosaczem i treściami pedofilskimi - jest ok! (nhx)

No i kwiatek - od 4 tygodni nierozpatrzone zgłoszenie.

O. Ale jak zgłosiłem jakieś gówno pedofilskie z futrzakami to ten debil mtm potrafi w 2 minuty odpowiedzieć, że się nie znam i ten kontent jest ok.

Więc, aby wykorzystać to co moderacja uznaje za jak najbardziej w porządku.

Gdyby mama nhx miała do wyboru czy wydać takiego ssącego innym nhx czy może jednak czarnucha takiego jak mtm. To pewnie popełniłaby aborcję.

W załączniku zdjęcie przygód nhx z wujkiem.

#nhx #mtm
k.....5 - #moderacjacontent

Z życia @moderacja:
- obrażanie mnie i mojej mamy - n...

źródło: comment_5zoRockwVoBeg44uGwPqg8d8nOPgxYTI.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
Treści pedofilskie to nie są nieśmieszne i niesmaczne żarty z małpami.


@michal_kopaczewski: powiedz to typom którzy wyłapali bany przy ostatniej (żenującej trzeba przyznać) fali #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tego o czym pisze @krzysztof-es-545 - najgorsza w tym wszystkim jest niekonsekwencja - brak jakichkolwiek zasad, wg których działa moderacja (bez względu na to jak bardzo @a__s zapewnia że takie powstaną, a nawet już praktycznie
  • Odpowiedz
@Kliko furry człekokształtnego psa z nabrzmiałymi od #!$%@? majtami, dodatkowo tylko w tych najtańszych i wyuzdanej pozie, według moderacji jest ok i nawet na nsfw nie zasługuje. Ot co
  • Odpowiedz
@Kliko: krzywdzą moje poczucie estetyki. Nie po to mam tag na czarno, żeby jakiś idiota po prostu olewał tagi a moderacja nic z tym nie robiła.
Zobacz pozostałe moje zarzuty a nie czepiają się jednego zdania.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krzysztof-es-545: Oczywiście i dlatego jestem przeciwko nawoływaniu do krzywdzenia.
Ale jak napiszę że nie ufam białym ludziom - uważam że każdy ma prawo mieć swoje opinie o danych grupach, rasach, ludziach i mieć prawo się wypowiadać. Jak uważam że np czarni są bardziej niebezpieczni od białych to powinien mieć prawo to pisać tym bardziej kiedy stoją za tym statystyki.
Jak piszę że nienawidzę złodziejstwa nie nawołuje do mordowania ich - zmiana
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545: aaah szkoda szczenpic ryja, kiedyś był taki Trol ruski co mówił ze Katyń to coś tam coś tam ze dobrze i coś #!$%@? napisał o moim ojcu, napisałem „chyba twój” i dostałem bana na 7 dni :p także jak mi Michał Białke świadkiem te mody są wybierane kto ma więcej chromosomów
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (610)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @RRybak @Teczowy_Wojownik @Matikkkii1 @m1chau @Dambibi @abelel @RUNDMC @Disconnected @Wrathkrigs @daray89 @dolores007 @Krx_S @Zenit_b @Crea @foxbond @DurzyPszypau @PandaPropaganda @KurzegoStara @buta-pren @BlaziuBlaz @MZ23 @Uriel91 @Ahir @KrzyzaczeQ @n-gage @Astuel @nutsack @Kardig @Lazerhawk @kos_ @ZielonkaMocno @Krathac @
  • Odpowiedz