Wpis z mikrobloga

@restecp jak byś miał rodzinę, żonę z którą możesz uprawiać s-x a nie tylko swoją Katarzynę rączkowała to szanował byś jej zdanie w kwestii finansów i nie bogatego budżetu domowego. Ale może kiedyś zmienisz zdanie że najlepszą baba to twoja graba


@dzorban: czekaj szanujesz zdanie swojej żony bo czasem da ci zamoczyć?? Lel no to fajnie masz.
  • Odpowiedz
@dzorban: ej beka trochę, jeśli chcę sobie coś kupić, to sobie to kupuję, nie pytam się mojej partnerki, czy mogę. XD mieszkamy razem, mamy przeszłość i przyszłość, ale jak miałbym się za każdym razem pytać o zdanie, to bym chyba w------ł w kosmos cały ten związek. tak samo ona, jak coś chce, to kupuje, no jednak trochę swobody trzeba, no ale jak lubisz być na smyczy..
  • Odpowiedz
@dzorban: Myśle że pisze tak tylko po to byś kupił gre wpadł do domu o 4 w nocy strzelił jej w pysk (jak lubi jak nie to nie) i wyruchał w korytarzu szepcząc jej... Kto jest teraz Krzysztofem Krawczykiem suko!!!! laski to lubią
  • Odpowiedz
@dzorban: poprawie ci humor. Kupiłem sobie oleda 65 cali za naście k i nie musiałem pytać swojej o zdanie. Co najlepsze. Zadowolona jest bo zajebiscie się ogląda teraz rzeczy. Handluj z tym xD
  • Odpowiedz
jak byś miał rodzinę, żonę z którą możesz uprawiać s-x a nie tylko swoją Katarzynę rączkowała to szanował byś jej zdanie


@dzorban: Ja p------e, musisz pytac o pozwolenie o wydanie 50 zlotych i probujesz wyzywac innych od przegrywow xDDD Ale faktycznie, twoja ksiezniczka w nagrode pozwoli ci ze soba uprawiac s--s, wiec na pewno warto zrezygnowac z rozumu i godnosci czlowieka xDDD Zapytales czy mozesz dodac ten post?
  • Odpowiedz
Powiem wam tyle co jak co ale idę zrobić własnej żonie i dziecku wspaniała kolację i nie dlatego że jestem jak to mówicie pantoflem tylko dlatego że kocham ich i gotowanie. A wam nadal niech mama przynosi kolację. Tyle g---o burzy i dzięki za wejście w gorące (σ ͜ʖσ)


@dzorban: tak zrób to może wieczorem da ci zamoczyć
  • Odpowiedz
@restecp: A ja patrzę na takie wpisy, potem patrzę na swoje konto w banku... w ciągu ostatniego tygodnia wydałem na gierki 800 zł... teraz chcę kupić w promocji za ok 1500... Ale jestem januszem, więc zostawiam sobie tylko ze 2, a resztę sprzedaję - więc te dwie za darmo mi wyjdą
  • Odpowiedz