Wpis z mikrobloga

@dzorban: Jak patrzę na ludzi, którzy z zabawnych facetów stają się zgrzybiałymi sługami swoich żon, których muszą się pytać czy mogą sobie kupić grę to ja jednak zostanę tym kawalerem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 37
@restecp jak byś miał rodzinę, żonę z którą możesz uprawiać sex a nie tylko swoją Katarzynę rączkowała to szanował byś jej zdanie w kwestii finansów i nie bogatego budżetu domowego. Ale może kiedyś zmienisz zdanie że najlepszą baba to twoja graba
  • Odpowiedz
@dzorban: ja mam od X lat dziewczynę, z którą mieszkam i z którą mamy "wspólny" budżet. I bywały momenty, w których się nie przelewało do tego stopnia, że chodziłem pieszo żeby zaoszczędzić kilka zł na transporcie. Mimo to każdy dysponował swoimi pieniędzmi i ani ja ani ona nigdy nie pytaliśmy się nawzajem czy możemy kupić sobie jakąś zabawkę, bo każdy dobrze wiedział czy może sobie na to pozwolić czy nie
  • Odpowiedz
jak byś miał rodzinę, żonę z którą możesz uprawiać sex a nie tylko swoją Katarzynę rączkowała to szanował byś jej zdanie w kwestii finansów i nie bogatego budżetu domowego. Ale może kiedyś zmienisz zdanie że najlepszą baba to twoja graba


@dzorban: Ale ty jesteś poważny xD
Tak bardzo że musisz pytać czy grę możesz sobie kupić xD
  • Odpowiedz
jak byś miał rodzinę


@dzorban: jak bym miał rodzinę to bym najpierw im zapewnił taki status żeby sobie mogła pozwolić na gierke z promocji, anie ruchał i tylko 500+ pobierał
  • Odpowiedz
@dzorban Ale skoro zapytales sie o to czy mozesz, to w twoim mniemaniu mogles sobie pozwolic na gre.
Poza tym z twojego ostatniego posta wnioskuje, ze zgadzasz sie na wszystko w zamian za to ze twoja kobieta daje ci dupy xd
Faktycznie, zostaw finanse kobiecie, bo mentalnie jestes chyba jeszcze gimbem.
  • Odpowiedz
@restecp: nie ma czegos takiego, zawsze ktos bedzie osoba dominujaca, a druga osoba ta ulegla bedzie sie dla swojego spokoju pytac, mowilem swojej zonie juz kilkaset albo i wiecej razy ze jak chce sobie kupic bluzke za 100plnow to nie musi sie mnie o to pyac bo przeciez sama na to zarabia i to sa jej pieniadze, ale takie ma usposobienie ze lepiej sie czuje kiedy kazdy jej wydatek ma
  • Odpowiedz