Wpis z mikrobloga

co ma do tego moj stary wpis?


@komodus91: Wbrew pozorom na tym zdjęciu wprawne oko wyłapie wiele szczegółów które dużo mówia o twojej osobie.No i myślę też że rodzinka i towarzystwo w którym sie obracasz nie odbiegaja jakoś szczególnie poziomem.Tak więc masz odpowiedź na pytanie dlaczego inni ludzie traktuja was tak a nie inaczej ¯\_(ツ)_/¯
@Ich_mag_Kaesekuchen: no i widzisz, ja chcialem podjac sie tego tematu a ty speniales ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja naprawde nie musze klamac bo ludzie mnie traktuja tak jak ja ich, czyli z nalezytym szacynkiem, moje towarzystwo nie ma jednego okreslonego profilu bo znamy sie juz bardzo dlugo wiec kazdy poszedl w swoj zawod i jest z niego zadowolony. Wiec zanim zaczniesz kogos pochopnie oceniac to polecam wyciagnac
chciales byc fajny


@komodus91: Nie chce byc fajny i nigdy być nie chciałem,raczej odwrotnie.Moja zajebistośc i fajnośc mnie przytłacza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak po za tym wytłumacze ci najprościej jak tylko potrafię.

Napisałem: Co bym nie napisał to zaprzeczysz więc dalsza nasza rozmowa to daremny trud

odpowiedziałeś: nie musze klamac bo
@Ich_mag_Kaesekuchen: ja mieszkam w polsce bo mnie za granice nie ciagnie, ale nie wazne, napisalem tylko jak rodowici niemcy traktuja plakow, jako, ze jestem slazakiem to jak kazdy rodowity slazak mam rodzine i sporo znajomych w niemczech wiec opowiedzialem jak ich traktuja, ty dodales jakies rzeczy z kosmosu o obsranych ludziach, nie wiem moze nie masz stycznosci z kims kto byl za granica nie tylko na wakacjach ale nas wszedzie traktuja
ale nas wszedzie traktuja jak podludzi.


@komodus91: To się akurat zgadza w 100% WAS traktują jak podludzi,was tą specyficzna grupę która niektórzy nazywają polactwem.O dziwo mnie i mojej rodziny Niemcy tak nie traktują a jesteśmy juz tutaj od 8 lat i zawsze spotykamy się z uprzejmością i zyczliwością (spójrz na moje wpisy) a nawet wygrywaliśmy z innymi Niemcami "castingi" przy wynajmowaniu mieszkań.

ty dodales jakies rzeczy z kosmosu o obsranych ludziach,