Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze, własne auto () zanim ktoś wrzuci mema "1.5 VTEC mały ale wariat" odpowiadam - otóż nie! Tu jest 2.0 VTEC 147 KM :) mega różnica po przesiadce z Forda Fusion 1.4 80 KM :)

Ponad rok o nim marzyłem, nie ma auta, które by mi się bardziej podobało, do tego fajny się trafił, mnóstwo faktur na części OEM, zero rdzy, pełno dodatków z wersji tyle r - w tym całe zawieszenie. No i LPG, to duży plus, pomimo palenia 11.5 l/100, w końcu można jeździć gdzie się chce, bo wychodzi jakieś 22 zł /100 :)

Na zdjęciu po woskowaniu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #pokazauto #honda
JEST-SUPER - Moje pierwsze, własne auto (。◕‿‿◕。) zanim ktoś wrzuci mema "1.5 VTEC mał...

źródło: comment_ciJagMe1tCMSPWZ0ZJ0OQwk7C7ONGUIp.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER jeździłem czymś takim, 4osoby w aucie i auto nie potrafi przyspieszyc na 5tym biegu xD pod górkę zwalnia, niby 2.0 a musi miec 3500obr.
Poza tym chyba spoko duże auto za jakieś śmieszne grosze. Blacha jeszcze jest?
  • Odpowiedz
@addwad: przepłaciłem trochę, bo 11 koła, ale jechałem aż do Bełchatowa z Katowic i przekalkulowałem, że ma tyle nowych rzeczy i jest na tyle pewne, że w perspektywie czasu się to opłaca bardziej niż szukać innego
@kipowrot: przy 4 osobach dalej jedzie, pod górkę też daje radę bardziej niż typowe miejskie auto, ale prawda, że do 2000 obr mocno zamula, trzeba jeździć na min 2500-3000 obr, to wtedy jest bardzo
  • Odpowiedz