Wpis z mikrobloga

@ziobro2: Żyjesz w #!$%@? kraju gdzie parę lat temu wybuchła nagle moda na "zdrowe życie". Polega to na tym iż rzesze fanatyków zaczynają biegać (oczywiście po mieście bo jakżeby inaczej. W końcu inhalacja płuc zdrowymi miejskimi spalinami to samo zdrowie). Pojawiły się hordy rowerzystów którzy uznają że #!$%@?ąc welocypedem przez smog będą żyli dłużej.

Za piękny przykład postawy podobnej w tych wpisach powyżej przytoczę zdarzenie sprzed paru lat: Czekam sobie
fishery - @ziobro2: Żyjesz w #!$%@? kraju gdzie parę lat temu wybuchła nagle moda na ...

źródło: comment_XCP1oJDsdBRGFzuX8kxPOucgDEMP5Cms.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W końcu inhalacja płuc zdrowymi miejskimi spalinami to samo zdrowie). Pojawiły się hordy rowerzystów którzy uznają że #!$%@?ąc welocypedem przez smog będą żyli dłużej.


@fishery: więc jak ktoś nas dodatkowo zatruwa to spoko? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@sito83 fajnie ale swój smród też zatrzymaj u siebie i będzie git.
A jak tak się do ludzi zwracasz no to chyba wiesz jak to o tobie świadczy
  • Odpowiedz
@ziobro2: Kto ci powiedział, że na swoim? SN nie jest jednoznaczny w tej kwestii. Raz mówi, że to twoja własność, a innym, że to część nieruchomości wspólnej. Zależy od sprawy. Więc tak, jestem za zakazem.
  • Odpowiedz
dobrze by było by osoby zabierające głos dodały czy są palącymi czy nie. Ja jestem nie palący i mi przeszkadza. Zapewne palącym nie przeszkadza bo sami tego nie czują i są zdziwieni jak może to komuś przeszkadzać i lecą teksty typu "w ogóle co to za głupie zakazy"
  • Odpowiedz
@ziobro2: Tak serio pytasz? Sąsiad pali kiepy w oknie. Sypialnie musieliśmy przenieść na drugą stronę mieszkania bo nie idzie okna otworzyć. Śmierdzi. W zimie kiepy jara bez otwierania okna i szło przez dylatację między rurami od grzeników. Na szczęście udało mi się zasylikowować i jest ok. Nawet jak popalałem szlugi to i tak czułem smród. Od palenia fajek śmierdzą ubrania włosy i wszystko. Jedną z najlepszych opcji było wprowadzenie zakazu
  • Odpowiedz
@ziobro2: Ja tam uwielbiam na moim balkonie na parterze palić jednocześnie grillując i masturbując się w rytm skwierczących kiełbasek. Nie będzie mi jakiś lefak mówił, co mam robić na swojej własności!
  • Odpowiedz