Wpis z mikrobloga

@ziobro2: i tak i nie. ok, wkurza mnie dym papierosowy idący do mojego mieszkania, ale przecież nie zabronię ludziom robienia czegokolwiek we własnym domu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ziobro2

a jak sąsiad smaży rybę i śmierdzi pół klatki to zakazać też

Tylko ze smród fajek sie wchłania np. w ubrania suszące sie na balkonie i w firanki, mam dwóch sąsiadów palaczy i przez nich nie moge suszyc ubran na balkonie ani otworzyc sobie go w ciepły dzień bo wszystko #!$%@? fajami, juz mniej by mi grill przeszkadzal bo on przynajmniej pachnie
  • Odpowiedz
@lukasz-lukasz-pce: Dlatego jesteś tylko nic nie wartym pod człowiekiem.
Regulacje prawne ograniczają wolność jednostek, by zapewnić większe bezpieczeństwo większości.
Republika i demokracja działa w oparciu o głosowanie obywateli, zrobię wszystko by wam #!$%@?ć byście byli sobie ćpunami we własnych piwnicach. Służba zdrowia ma innych pacjentów i nie musi usuwać efektów ubocznych palenia gówna, narkotyków, czy brania dopalaczy, bo jakieś matoły chciały usunąć swoją pulę genetyczną z populacji.

@ziobro2: Co ty #!$%@? wiesz o papierosach, mutacjach DNA i czynnikach zagrożenia rakiem.
Każdy papieros jest bardziej szkodliwy dla osoby postronnej, niż tej która bezpośrednio pali. W dodatku zawierają metale ciężkie, których organizm nie może
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziobro2: Ci sami ludzie którzy z wielkim hurra będą ,a tym zakazem będą się oburzali jak komuś może przeszkadzać zapach grillowanego mięsa/ryb/czegokolwiek. Albo jesteście za izolacja zapachowa mieszkania (co jest ekonomicznie nie do zrobienia dla większości) albo za wolnością. Nie możecie optować za jednym zakazem będąc przeciwko innym nie będąc hipokrytami.
  • Odpowiedz
@gastxxx: To sie #!$%@? wyprowadz, a moze sasiadowi przeszkadza ze np pierdzisz albo gotujesz obiad we wlasnym domu, idiotyczny tok mylenia, to tak jakym mial miec pretensje ze w Chinach, przemysl zieje z kominow, i ze ja mieszkam na ziemi, i pomimo tego ze dzeli mnie od tego tysiace km, to mi sie to udziela.
  • Odpowiedz
  • 6
Kto wpadł na ten genialny pomysł ? XDDD na serio komuś #!$%@? przeszkadza że sąsiad pali papierosa na swoim balkonie ?


@ziobro2 Tak samo można zapytać komu przeszkadza, że sąsiad spala śmieci w swoim piecu ( ͡º ͜ʖ͡º). Kwestia właściciela balkonu i pieca jest drugorzędna, jeśli efekty w tym przypadku spalania nie ograniczają się tylko do sąsiada a do całej zbiorowości.
  • Odpowiedz