Wpis z mikrobloga

@Miedziany_Brodacz Założę się że palisz. Jak paliłem i sąsiad palił pode mną to nic nie czułem, pomimo tego że cała rodzina wchodząc do mojego pokoju czuła. Jak przestałem palić to w weekendy nie mogę wysiedzieć we własnym pokoju bo cały śmierdzi dymem.
  • Odpowiedz
Ej Wykopki, a czemu nie zakażenie jazdy samochodem i paleniem w piecach? To was truje 1000 razy bardziej niż ten dym który wpadnie do domu na chwilę. I żeby nie było osobiście nie palę.
  • Odpowiedz
@Dorszowy: Palę bardzo rzadko, głównie gdy piję, więc to nie jest tak, że ja też palę i nie czuję tego zapachu, bo akurat na zapach fajek jestem mocno wyczulony. Może mieszkam wyżej niż inni i tutaj większe wiatry są, które nie pozwalają na spokojną wędrówkę dymu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: @Grothar: e tam. Po prostu staram się żyć tak, żeby nie przeszkadzać innym i nie robić tego, czego nie chciałabym aby mnie było robione. Ale może się kiedyś zgłoszę po te kwiaty i referencje :-D
  • Odpowiedz
@ziobro2: Szczerze zapach tego mi nie przeszkadza i sam nie palę, więc dla mnie jest to obojętne, ale rozumiem osoby, których drażni ten zapach, że są za tym żeby zakazać i rozumiem tych, którzy chcą sobie zajarać peta na balkoniku. Chcą sobie zajarać i nie mogą, bo będzie mandat czyli ogranicza im się swobodę i wolność ale swobodę chyba bardziej. Gdy jeden cierpi drugi ma przyjemność. Teraz jest tak, że
  • Odpowiedz
@ziobro2: Przepisu nie wprowadzą, ale nawet gdyby to zrobili to i tak będzie martwy więc w zasadzie nic się nie zmieni. A przewrażliwieni astmatycy na wykopie dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz