Wpis z mikrobloga

Szkoda mi tego dzieciaka... Ma #!$%@? dzieciństwo przez alkohol, matka pijaczka nawet nie pamięta jak się nazywa i każe #!$%@?ć mu do bidula, a ojciec.. to w sumie nie wiem, ale raczej relacji z nim żadnej nie ma. Trzymaj się @LukaszMagical i, gnęb tą menelicę za to, że #!$%@?ła CI najpiękniejszy okres życia za młodu. Kończ osiemnastkę i #!$%@? z meliny jak najdalej. @daniel-zwierzynski, mam nadzieję, że to przeczytasz i skomentujesz.

Łapkujmy dla zasięgu!
#danielmagical
unthinkabl3 - Szkoda mi tego dzieciaka... Ma #!$%@? dzieciństwo przez alkohol, matka ...

źródło: comment_i57UQd9Uq62d69bzfJLtJN6EYGbFGF3A.jpg

Pobierz
  • 16
Wszystko jest wina donejterow bo to przez nich dzieje sie to co ludzie lubią oglądać :/ przykre, bo gdyby nie oni to skracało by ich tak z głodu, ze prowadziliby pewnie normalniejsze życie. Wszyscy powinni sie zwołać i zaprzestać dotowania tej patoli i oglądać ich za jakis czas na skręcie alkoholowym xD
@unthinkabl3: na tej melinie wszyscy są siebie warci, owszem Łuki ma #!$%@? życie przez swoją matkę, ale on też jest zjebem i święty nie jest. Owszem, wychowanie w rodzinnym domu pewnie ukształtowało jego życie, ale to leń, nieuk, zadymiarz, znęca się nad matką, obraża postronnych niewinnych ludzi, #!$%@? policję itp. Jak skończy 18 lat to nigdzie nie #!$%@? bo nic nie umie, jest niezaradny, podejrzewam ze nic sobie nie planuje.
Owszem, wychowanie w rodzinnym domu pewnie ukształtowało jego życie

@WhiteRaven12: i resztę co napisałeś po tym zdaniu żal komentować, bo właśnie na tym polega to, dlaczego jest leniem nieukiem i zadymiarzem. Jeżeli ma życie #!$%@? przez swoją matkę, to właśnie o to chodzi, że nawet jak jest zjebem to nie może nie być świętym, gdyż wszystko co robi nie jest jego, a jego otoczenia odpowiedzialnością.