Wpis z mikrobloga

Jak sie czyta niektóre wpisy tutaj to można dostać martwicy jaj.
"Bitkojn to waluta idealna, perfekcyjna", "walimy sobie do niego konia codziennie", "wszystkie szity upadno a bitkon bedzie jedyną kryptowalutą !!!!1!"
Tak mniej więcej rozumiem to, co niektórzy ludzie wypisują na tym tagu. Mądrzy wykopowicze, nie dajcie się naciągnąć. ;)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 112
  • Odpowiedz
@fluxy: To jest jak jakaś sekta ekonomiczna. Mi to przypomina pewną religię z za wschodu, która tak samo głosi, że jest tylko jedna prawdziwa a wszyscy którzy jej nie wyznają to heretycy i trzeba ich zniszczyć. Jakby społeczność krypto nie mogła żyć w zgodzie bo mimo wielu scamów są projekty które mogą przynieść rozwój całej branży. Bitcoin jest spoko bo my w nim mamy pieniądze a wy macie w czym innym
  • Odpowiedz
@kryptorak ja nikogo tu nie obrażam, bo goście mają wiedzę o BTC większą od mojej kulkukrotnie. Ale gdy ktoś mówi słowo "alt" to wpadają w jakiś dziwny trans i zaczynają każdego jechać równo, nie wiem czy tu było tak zawsze bo dopiero jestem tu jeden dzień, ale z tego co widzę, to jakiś janusz inwestowania może serio dać się nabrać i uwierzyć, że BTC jest najlepszą kryptowalutą.
  • Odpowiedz
@fluxy: Jest lekki dysonans przy #!$%@? jaka decentralizacja jest ważna, jednocześnie naganiając na jedną właściwą kryptowalutę i odmawiając innym prawa do istnienia :D
  • Odpowiedz
@fluxy: Jest tak od momentu kiedy dwóch maniaków przejęło tag i próbują nawrócić wszystkich innych. Jak dasz argumenty przeciwne to Cie zwyzywają. Ja nie wiem czy naprawdę nie można się wymienić informacjami jak normalni ludzie? Ktoś wtapia pieniądze jego sprawa ale wychodzenie z założenia, że jakiś projekt jest scamem ponieważ nie nazywa się Bitcoin to jakaś kompromitacja. Warto czasem zrobić research żeby oceniać bo projekt choć zapewne nie zastąpi Bitcoina to
  • Odpowiedz
Jak sie czyta niektóre wpisy tutaj to można dostać martwicy jaj.

"Bitkojn to waluta idealna, perfekcyjna", "walimy sobie do niego konia codziennie", "wszystkie szity upadno a bitkon bedzie jedyną kryptowalutą !!!!1!"

Tak mniej więcej rozumiem to, co niektórzy ludzie wypisują na tym tagu. Mądrzy wykopowicze, nie dajcie się naciągnąć. ;)


@fluxy: A wy mnie macie nic na zaprzeczenie tego poza tak prymitywnym wyśmianiem bez najmniejszego argumentu. Dupy was bolą i taki
cyberpunkbtc - > Jak sie czyta niektóre wpisy tutaj to można dostać martwicy jaj. 
"B...

źródło: comment_EPRJB8gWpiNfy3PWzwYMiavRWXDzE6Po.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fluxy: Zapomniałem, ty wierzysz w Nexusa. Scam z chyba najidiotyczniejszą ściemą jaka kiedykolwiek była w scamach. Jak można być tak naiwnym i to łykać????

No i TenX - shit który nie ma sensu od pół roku kiedy Visa im karty zablokowała, ale tego Janusz nie wie o swoim projekcie. Pomijając to i tak było to gówno. Chcieli dawać właścicielom shita 0,5% prowizji z kart. To ułamki, ułamków centa! Ale Janusz nie
cyberpunkbtc - @fluxy: Zapomniałem, ty wierzysz w Nexusa. Scam z chyba najidiotycznie...
  • Odpowiedz
@fluxy: @Janusz29: @typeson:

jakiś janusz inwestowania może serio dać się nabrać i uwierzyć, że BTC jest najlepszą kryptowalutą.


Wszystko to wygląda tak ponieważ Bitcoin jest najlepszą kryptowalutą. Większość innych służy do wyciągania pieniędzy od frajerów, a tych niewielu rzeczywiście wartych uwagi altcoinów i tak nie rozpozna ktoś kto nie rozumie dlaczego Bitcoin ma przewagę nad wszystkimi innymi kryptowalutami.
  • Odpowiedz
Ale gdy ktoś mówi słowo "alt" to wpadają w jakiś dziwny trans i zaczynają każdego jechać równo


@fluxy: Bo to scamy i oszustwa. Przenigdy nie było tak pięknego rynku do LEGALNYCH przekrętów i wyłudzeń pieniędzy. Robią shity, sprzedają je na ICO a ludzie to kupują. Nie są zobowiązani absolutnie niczym.
Mogą naobiecywać wam miliony i cudowne technologie, po ICO zawinąć LEGALNIE chajs, nic nie robić i olać projekt.
Żadnych konsekwencji. I
  • Odpowiedz
Bitcoin jest spoko bo my w nim mamy pieniądze a wy macie w czym innym to jesteście zgubieni!


@kryptorak: Wcale nie. To najidiotyczniejszy tok rozumowania. Ja nie jestem przyklejony do BTC na amen. Gdybym widział w jakimś shicie choć cień szans na osiągnięcie sukcesu to bym po prostu kupił go za część BTC.

BTC jest bardzo tani, nadal macie czas żeby się w niego pakować, ale tego nie ogarniacie.
  • Odpowiedz
dać się nabrać i uwierzyć, że BTC jest najlepszą kryptowalutą.


@fluxy: Człowieku, naprawdę nie masz pojęcia o czym mówisz. Tu nie chodzi o wiarę. Nic nie zagrozi BTC i to jest oczywiste. Nie piszę tak dlatego że chciałbym żeby tak było. To oczywiste. I nie proś żebym ci to udowodnił tu w tym wpisie. Nie da się, za długi temat. Wyszła by ksiażka.

Ty myślisz że jakiś kryptowaluty są nowocześniejsze i
  • Odpowiedz
No i mniej więcej właśnie chodziło mi o takie teksty z waszej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możecie szczekać, jesteście zwykłymi cziłałami które szczekają coraz głośniej gdy ktoś się z wami nie zgadza. Założyłem tu konto, żeby powymieniać się poglądami a nie być szkalowanym przez kilku idiotów którzy jak widac stracili ogromny hajs na altach, skoro tak wyzywają.
Możecie wyzywać ile chcecie, ja leje na was ciepłym moczem,
  • Odpowiedz
Bitcoin jest spoko bo my w nim mamy pieniądze a wy macie w czym innym to jesteście zgubieni!

gdy ktoś mówi słowo "alt" to wpadają w jakiś dziwny trans i zaczynają każdego jechać równo

Jest lekki dysonans przy #!$%@? jaka decentralizacja jest ważna, jednocześnie naganiając na jedną właściwą kryptowalutę i odmawiając innym prawa do istnienia :D

Jak dasz argumenty przeciwne to Cie zwyzywają. Ja nie wiem czy naprawdę nie można się wymienić
  • Odpowiedz
@pawlo74 z tego co pamiętam, mówiłeś że nie masz nic do ukrycia, a teraz z ciekawości luknąłem usunąłeś fb i konto na chomikuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję, że ktoś zrobił mirrora i niedługo będzie twoja twarz latała na tagu z pastą o pozwie sądowym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@fluxy: > ale z tego co widzę, to jakiś janusz inwestowania może serio dać się nabrać i uwierzyć, że BTC jest najlepszą kryptowalutą
Zachowanie 'sekciarzy' te jedno, a teraz przejdźmy do kwestii ważniejszych. To jest w końcu lepsza kryptowaluta niż BTC? Podyskutujmy bez wyzywania, bez wycieczek osobistych. Co jest lepsze od BTC, lub ma jakiś potencjał by koegzystować koło BTC?
Ja nie widzę żadnego kandydata w kategorii 'waluta'. Przewinęło się tu
  • Odpowiedz