Wpis z mikrobloga

"pakujcie sie w btc póki dobra cena".


@fluxy: Gdzie ja tak piszę???
Poza tym ja uzasadniam dlaczego uważam BTC za dobry projekt. Ty kompletnie nic nie uzasadniasz. Po prostu mówisz że uważasz jeden shit że jest ok. Bez żadnych argumentów, niczym tego nie popierasz.

Gdzie ty się do nas porównujesz, to jest dżołk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drakkar: czy ja wiem czy nisze, teraz może tak, ale nie ukrywajmy, że z czasem ludzie ogarną, że nie są ani trochę anonimowi korzystając BTC, już zwykła płatność w sklepie powoduje, że sklep zna Twój adres i wie ile masz na koncie, wiem że można mieć kilka inputów, ale średni użytkownik, który chce płacić w krypto chce nie myśleć o tym żeby robić przelewy na różne adresy, a po prostu być
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2018/29/facebook-tworzy-athene-satelite-transmitujacego-internet.aspx

https://tech.wp.pl/rusza-projekt-starlink-elon-musk-dostarczy-internet-calej-planecie-6223127210121345a
@Emperor616: Do zrealizowania 'nierządowego' programu satelitów tego typu potrzeba kosmicznych (heh) środków. Trzeba ogromnego zaplecza inżynierów. Solidnego modelu biznesowego. Elon Musk może to zorganizować ale nie jakiś
nieznany zespół żebrzący o pieniądze przez ICO i giełdy kryptowalut.
@drakkar: no więc teraz cie zaskoczę. Założyciel Nexusa to syn współzałożyciela SpaceX i Vectora. Jeśli nie wiesz co to Vector (Nexus ma z nimi współpracę) to jest to jedna z największych firm zajmująca się tworzeniem małych satelit. Ja nie mówię, że projekt się uda, ale myślę, że jeśli chodzi o kosmos to Nexus będzie mieć największe pole do popisu (jeśli chodzi o krypto).
On nawet nie analizuje żadnych projektów. Ma prosty algorytm jeśli to bitcoin to jest super a jeżeli nie bitcoin to na pewno scam. Nawet mu się whitepapera nie chce przeczytać, dowiedzieć się czegoś o projekcie. Ale po co?


@Emperor616: To trochę śmieszne bo o wielu projektach tu wiem więcej niż ich inwestorzy mimo że się nimi nie interesuję. Już nieraz to wychodziło. Choćby i z tym panem @fluxy i jego TenX
Niech zejdą na ziemię z tą wizją.


@drakkar: To nie wizja to scam. Ma być niby kilka tys satelitów które dostarczą CAŁEJ LUDZKOŚCI DARMOWY INTERNET! Nikt nie wie po co do tego coin??? Wiadomo, żeby wysępić od ludzi siano. I oni w to wierzą.

CHłopie, gdybyśmy byli scamerami i byś mi wyskoczył z propozycja czegoś takiego, to bym powiedział że nie ma sensu. Zbyt naiwne, nikt tego nie łyknie. Myliłbym się.
Założyciel Nexusa to syn współzałożyciela SpaceX i Vectora.


@fluxy: Kłamiesz. To syn współzałożyciela SpaceX który nie ma z nimi już nic wspólnego. :)
Syn... I po co im ICO?
Po prostu synek pokazał tacie jak sie robi setki razy większy chajs niż on na frajerach.
Tu już były partnerstwa IOTY z Volkswagenem, Boshem i Fujitsu. Na nikim to nie robi wrażenia :D
ślepo


@Emperor616: Ja też nie jestem ślepo zapatrzony w BTC. Podrzucę ci fragment który napisałem 15 minut temu w innym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/34164961/#comment-120366059

Człowieku, ja nie wierzę w to. To jest oczywiste i logiczne. Pierwsze BTC kupiłem w 2013 roku.

Myślisz że jestem #!$%@? debilem, który bezmyślnie w to zainwestował? Nie obrażaj mnie. Przeciwnie. Od tych 5 lat cały czas szukam błędu, dziury w moim myśleniu aby nie okazało się że błędnie