Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Dzięki za podesłanie filmu. Ciekawe spojrzenie na problem, biorące pod uwagę realną zapłatę za zmiany w chainie. Tylko wydaje mi się, że argument jest lekko przesadzony, bo każde stworzenie bloku i tak podlega walidacji, a nie waliduje go jeden użytkownik łańcucha. Zmiana nie jest tak łatwa, jak się wydaje :)
@wooojtassss: Co najlepsze to trafnie go zdiagnozowałem z jego książką o ETH w innych wpisach. Tutaj odpowiada dlaczego pisał o ETH. Filmik sprzed kilku dni. Ważna dziedzina, po prostu smart kontrakty. Równie dobrze mógłby opisywać każdą inna platformę do smart kontraktów. Dokładnie to powiedział.
cyberpunkbtc - @wooojtassss: Co najlepsze to trafnie go zdiagnozowałem z jego książką...
@cyberpunkbtc: czyli dla ciebie jednak istnieją podwójne standardy, jak tutaj ktoś inny napisze o innej technologii, to go rugacie i besztacie z błotem, że wgl miał czelność napisać cokolwiek na inny temat niż BTC, dlatego bardzo szanuje Andreasa, ma otwarty umysł na nowe technologie nie zamyka się tak jak ty z pawlem, i znowu to samo cały czas rozpatrujecie, że albo ktoś jest za bitcoinem albo za szitcoinami nie dociera do
@cyberpunkbtc: kto ci to powiedział? to wy sami sobie wmawiacie i dzielicie ludzi na tych co są za BTC albo są przeciwko, milion razy wam mówiłem, że nie jestem stricte za żadną walutą choć wiadomo mam jak każdy ma swoje preferencje, tylko ja nie walczę tak zaciekle jak wy o to żeby moje preferencje były twoimi, a nawet jeśli się unoszę to tylko dlatego, że wy działacie tak ludziom na nerwy