Wpis z mikrobloga

@przesympatyczny_pan:

Pan kiedyś stanął wykopem,

Szukał mirków gotowych pójść za Nim;

By łowić gimboateistów

Słów Bożych zarzutką.

Ref.: O Panie, to Ty mi odpisałeś,

Twoje usta dziś wyrzekły mój nick.

Swój wątek pozostawiam na brzegu,

Razem z Tobą nowe zacznę dziś zarzucanie.


I tak dalej i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: No i czego nie rozumiesz? Tego, że święci twojej religii gardzili tym "grzesznym światem" i woleli się biczować, mieszkać na słupach, a nawet wydłubywać sobie oczy, jak pewna święta, za wieczne rozkosze w niebie? I TY chcesz pouczać innych o sensie życia? #!$%@?, gniję xDDDDD
  • Odpowiedz
Aaa, tak, hedonizm. Zjeść, wysrać, wypić, zaruchać żeby chwilowo zabić brak poczucia sensu. Tak trzymaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@przesympatyczny_pan: strasznie to upraszczasz. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale tak wygląda życie każdego człowieka, wszyscy jesteśmy w pewnym sensie egocentrycznymi hedonistami. Ludzie rożnią się tylko działaniami jakie muszą podjąć, żeby uaktywnić swój osrodek nagrody, u jednych będą to materialne uciechy, u innych wiara, a jeszcze inni
  • Odpowiedz
Ludzie rożnią się tylko działaniami jakie muszą podjąć, żeby uaktywnić swój osrodek nagrody


@Zrobiony_bobr: Pomijasz w ogóle kwestię intencjonalności i poczucia znaczenia, która jest tutaj kluczem.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale tak wygląda życie każdego człowieka, wszyscy jesteśmy w pewnym sensie egocentrycznymi hedonistami


Nie jesteśmy.
  • Odpowiedz