Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można lsd zaliczać do tej samej kategorii co zioło, serio xD. Po dwóch, trzech godzinach miałem już tego dość, twarze ludzi jakieś powykręcane, nie poznaję swojego ciała, czuję się jak plastelina. Do tego przyczepił się do nas chyba wściekły lis, rzucałem w niego kamieniami i kompletnie się nie bał tylko podchodził do nas co raz bliżej, matko jedyna. Trzymało cholerstwo 12 godzin, usnąć się nie dało bo helikopter nie z tej ziemi. W pewnym momencie byłem prądem i ładowałem sobie telefon. Nigdy #!$%@? więcej.
#narkotykizawszespoko #lsd
  • 55
@Terem: daruj sobie LSD bo masz skłonności do panikowania przy fazie. W dodatku czy to LSD, skok na spadochronie, wyjazd na dziko na drugi kraniec świata czy wizyta u roksy to z nastawieniem 'ile kurna jeszcze?' zawsze będziesz miał krzywe akcje, panikował jako niewolnik fazy czy sytuacji. Musisz płynąć z prądem i wykorzystać czas, a nie odliczać do końca. Wszystko się skończy - czy to faza zejdzie czy też dotkniesz stabilnego
@Terem: Możliwe ze trafiłeś na podróbkę czyli DMT (czy jakoś tak, już się w to nie bawię, to nie pamietam), od paru lat wciskają to jako LSD.
Normalne dobre LSD to jakieś 6-8 godzin tripa i rzadko masz nieprzyjemne haluny (chyba ze kiepskie otoczenie).
@Zabojcza_Rozowa: Podróbka powinienem wziąć w cudzysłów.
Ma inne moim zdaniem (a trochę doświadczenia mam) gorsze działanie od LSD. O wiele częściej wyciąga te złe doświadczenia z Twojej bani. Tak jak po kwasie, czy grzybach nigdy nie miałem bad tripa, tak po tym owszem.
@Zabojcza_Rozowa: No właśnie są. Pierwszy raz spotkałem się z tym jak jeszcze mieszkałem w Holandii w bodajże 99’ a potem i na technikaliach we Francji i Hiszpani i w Szwajcarii tez to widziałem i konsumowałem.
Chyba ze mówię o innej substancji (tak jak pisałem nie pamietam czy to na pewno DMT, bo już się w to nie bawię jakieś 10 lat), o działaniu zbliżonym ale o wiele bardziej bad tropowymi do
@Terem: Bo żresz gunwo a nie LSD xd Prawdziwe takie działa koło 5h. Ale generalnie polecam grzybki (łysiczki lancelowate) działają też 5h, nie ma badtripa plus można faze zapić alkoholem.