Wpis z mikrobloga

wczoraj potrzebowałem czyjegoś telefonu żeby zadzwonić bo mój się rozładował i ludzie się patrzyli jakbym chciał im go #!$%@?ć xD jedna chciała ode mnie dowód osobisty XDDDDD #!$%@?
jedyne pomocne okazały się trzy młode dziewczyny, z telefonu pierwszej juz dzwoniłem ale akurat jej tramwaj podjechał, druga chciała mi podładować powerbankiem ale wejście nie pasowało, no i trzecia dopiero mi go pożyczyła

ech, więcej zaufania do ludzi, kiedy polacy zrozumieją że nie każdy chce im #!$%@?ć telefon pytając czy może z niego skorzystać xD
#gownowpis
  • 51
  • Odpowiedz
  • 4
@WujaAndzej nie byłem wykręcony tylko nabenzowany, zajarałem też troszeczkę (ledwo poczułem) zioła, pełna kultura dziękuję i miłego dnia, tu chodzi o mentalność starszych osób, te wszystkie młode dziewczyny uśmiech na twarzy i tak można żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@savenir brałeś kiedyś benzo? XD

@WujaAndzej skoro byłem niby w tak złym stanie to dlaczego te 3 osoby nie miały problemów i nawet nie chciały tego rozwiazania ze one wpisują numer i dzwonią.i mowia co i iak? Tylko od razu telefon do ręki i dzwoń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qwertty321 Ostatnio jakaś 40-latka, która wyglądała jakby była na ostrym kacu, prosiła mnie o telefon na dworcu w Warszawie koło 3 w nocy, bo chciała zadzwonić do mamy, jej ubiór wyglądał jakby wyszła dopiero co z jakiegoś klubu, przy jej wieku to wyglądało conajmniej dziwnie, miałam jej tak po prostu dać telefon, bo zaufanie do ludzi?
  • Odpowiedz
@qwertty321: Ja odpalam na głośnomówiącym i trzymam telefon w ręce. W życiu nie dam obcej osobie do ręki tak prywatnej i intymnej rzeczy, jaką jest mój telefon ze wszystkimi kontaktami, smsami etc.
  • Odpowiedz