Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cóż począć moi drodzy?
To była moja pierwsza dziewczyna, z którą się spotykałem. Ja niestety niedoświadczony w kwestiach związkowych. Spotkania mijały, a ja poza trzymaniem jej za rękę i cmoknięciem w policzek nie potrafiłem zainicjować bliskości. Jakies zaćmienie i nieogar z braku doświadczenia. Jeszcze nagadałem jej głupot że już kiedyś kogoś miałem. No i po 4 miesiącach mnie zostawiła. Teraz już pomny doświadczeń bym tak nie dał tyłka jak wtedy, mam świadomość moich błędów.
No ale cóż... Ja nadal coś do niej czuje, śni mi się w nocy, do głowy przychodzą mi wspomnienia z nią związane, a nawet fantazje erotyczne jakieś. Mimo, że to już prawie 3 miesiące od naszego ostatniego spotkania. Da się jakoś z tym poradzić?
Czasem nawet idę na przystanek, gdzie często wysiadała i jej wypatruję. Sam nie wiem po co, może chcę ją zobaczyć, a może chcę by ona mnie zobaczyła i sobie przypomniała o mnie.
Może strasznie ją idealizuję, ale uważam że już takiej jak ona nie spotkam. Uroda w moim typie, wspólne zainteresowania i inteligencja. Ehh... i wszystko zawalić na własne życzenie.
Mimo, że jakieś tam wady i niefair zachowania jej z perspektywy czasu dostrzegam to usprawiedliwiam to sobie tym, że gdybym okazywał jej bliskość to by tego nie było, po prostu ją to frustrowało już.
Może dlatego tak ją odbieram, bo to moja pierwsza dziewczyna? Co sądzicie? Przejdzie mi jak poznam kogoś innego? Czy to tak nie działa?
Jeszcze najgorsze w tym wszystkim jest to, że ona podobno ostatnio kogoś poznała. Jakoś mnie jeszcze bardziej uwiera taka świadomość, że zamiast mnie jest ktoś inny, i też to że już nie wróci...
Co o tym myślicie? Miał ktoś tak? Jak sobie poradzić? Co robić?
Będę wdzięczny za Wasze słowa w temacie. Mam potrzebę posłuchania kogoś z boku, bardziej doświadczonego ode mnie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #feels #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10