Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio fajną koleżankę w pracy, i tak się złożyło że sama zaproponowala mi wyjscie na kawe jutro wieczorem.
Oczywiscie sie zgodzilem, ale moja dziewczyna zaczęła robić mi jakieś spiny o to. Nie wiem dlaczego mi nie ufa, tym bardziej ze jestesmy juz 2 lata w zwiazku i nigdy jej nie zdradzilem, nawet przez mysl mi by to nie przeszlo.
Jak mogę ją przekonac ze nie ma sie czym martwic? Bo naprawde mi na niej zalezy, ale nie widze powodu dla ktorego mialbym nie wyjsc na 2 godziny ze zwykla kolezanka.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #tfwnogf #przegryw #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@jozekWozek123 nie ma czegoś takiego jak koleżanka/przyjaciel między kobietą a mężczyzną (no chyba że gej), stwierdzenie koleżanka i przyjaciel pojawia się najczęściej wtedy gdy jedno chętnie by wyruchało drugie ale to drugie nie chce, wtedy to jest przyjaźń, do czasu aż to pierwsze w końcu wyrucha drugie, a przyjaźń się tak podtrzymuje tylko po to aby móc czekać na okazję aby właśnie wyruchać :) Ludzie to takie proste stworzenia :D
  • Odpowiedz
@unitrax: bo poznał po prostu spoko ciekawa osobę. Nie każdy ma ochotę wyruchac wszystko co się rusza i lubi poznawać nowe fajne osoby. #!$%@? by mi odpadł gdybym tak do życia podchodził. A jakieś takie zamykanie w klatce. Dzikus jesteś.
  • Odpowiedz