Wpis z mikrobloga

Argumenty używane przez osoby atakujące Kościół Katolicki na wykopie: ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

- "U mnie/kuzyna/znajomej we wsi to ksiądz... "

- "Znam lepiej Pismo Święte niż 99,9% katolików"

- "Bo ja jestem najmądrzejszy na świecie, a wy wszyscy to idioci, bo wierzycie w bajki"

- "katolstwo"

- "jak katol, to na pewno żonę i dzieci bije"

- "ksiądz=pedofil, bo w Superexpressie wydziałem parę artykułów a badania naukowe są dla idiotów"

- "ateizm to nie religia, więc gdy ateista atakuje osoby wierzące z powodu ateizmu, to nie są to żadne ataki religijne, ale jak katol zrobi to samo co ateista, to religie są źródłem wszelkiego zła na świecie, bo powodują agresję"

- "wszyscy wierzący są źli, bo krucjaty były 1000 lat temu"

- "krucjaty dziecięce to wina kościoła, nawet jeśli ich zakazywał i je potępiał"

#heheszki #takaprawda #gimboateizm #wiara #katolicyzm #kosciol
  • 41
  • Odpowiedz
odkąd czytam ta wojne miedzy jedna a druga strona to nie spotkałem sie jeszcze z argumentami ktore wymieniłeś xd

#bekazkatoli


@Anty_Chryst: widocznie masz braki w umiejętności czytania:

- "Znam lepiej Pismo Święte niż 99,9% katolików"

https://www.wykop.pl/wpis/17070347/ateizm-chrzescijanstwo-bekazkatoli/#comment-59451827

- "ateizm to nie religia, więc gdy ateista atakuje osoby wierzące z powodu ateizmu, to nie są to żadne ataki religijne,


https://www.wykop.pl/wpis/22372437/ateizm-to-najlatwiejsza-do-trollowania-religia-%CA%96/#comment-80600707

No i poniższy obrazek.

Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że masz potężny syndrom
L.....i - > odkąd czytam ta wojne miedzy jedna a druga strona to nie spotkałem sie je...

źródło: comment_j0bFbDdQEIrXQnSAtwDTcGc9kk8aC28v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
. Aż mi się ręce pocą z żenady na myśl, że tacy ludzie nazywają się ateistami


@desensitization: gdy nie masz w życiu żadnych osiągnięć, to pozostaje Ci się chwalić takimi rzeczami jak ateizm, co do których nie potrzeba żadnego wysiłku, a w internecie jest masa ludzi do stworzenia jerk circle XD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: to jest żart te wpisy? Ja #!$%@? co za typ, ta wojna trwa niecały tydzień a ty mi pokazujesz wpisy sprzed 20 miesięcy... #!$%@? gościu ja tu nawet nie mam tyle czasu konta. Pokaz mi takie argumenty z wpisów ktore sa z tego tygodnia. I jak juz chcesz udowadniać ze ateiści to idioci to nie pokazuj jednej osoby która użyła takiego argumentu tylko kilka osob bo nie wiem czy wiesz
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? co za typ, ta wojna trwa niecały tydzień a ty mi pokazujesz wpisy sprzed 20 miesięcy..


@Anty_Chryst: "wojna trwa niecały tydzień", a mimo to mogłem znaleźć takie brednie sprzed lat?

#!$%@? gościu ja tu nawet nie mam tyle czasu konta. Pokaz mi takie argumenty z wpisów ktore sa z tego tygodnia.


Sam sobie szukaj, ponoć umiesz czytać.

https://www.wykop.pl/wpis/32893807/moja-kuzynka-bardzo-chciala-miec-slub-w-swojej-par/

Tu masz sprzed miesiąca.

. I jak juz chcesz udowadniać ze
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: to ty mi chcesz udowodnić ze ty masz racje wiec ja mam za Ciebie szukać argumentów? Brawo dla tego pana xd

My jako ateiści nie mamy osob ktore wszystkim kierują. My nie jesteśmy sektą tak jak w waszym przypadku xd
A tak btw fajnie jest miec za głowę tej sekty cos czego nie widać?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Dziwi Cię to, że dzieciarnia z podstawówki nazywa siebie ateistami tylko dlatego, że jest to modne, a nie dlatego, że przestali wierzyć drogą wielu, wielu przemyśleń i analizy religii? Przecież jak przyjdzie co do czego to w każdą niedzielę idą do kościółka z rodzicami jak potulne baranki.
  • Odpowiedz
to ty mi chcesz udowodnić ze ty masz racje wiec ja mam za Ciebie szukać argumentów? Brawo dla tego pana xd


@Anty_Chryst: Nie musisz niczego szukać, ale też ja nie zamierzam nad tobą nadskakiwać, gdy masz skrajny syndrom wyparcia.

My jako ateiści nie mamy osob ktore wszystkim kierują. My nie jesteśmy sektą tak jak w waszym przypadku xd


@Anty_Chryst: za to często macie kompleksy, które każą wam się wywyższać nad
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: nie mam syndromu wyparcia po prostu nie pokazujesz nic konkretnego

Kompleksy ma kazdy człowiek i nie nie próbujemy sie wywyższać.

Kto sie nisko ceni ten sie nisko ceni, w każdej grupie społecznej sa takie osobniki, uwaga w społeczności chrześcijańskiej tez. Nikt tu nikogo nie atakuje, po prostu wytykamy wam absurdy waszej religi i nie, nie robimy tego dlatego żeby podwyższyć swoje ego tylko żeby w tym obsranym gownem kraju osoby
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: na takich jak wy wystarczający. Wojujące bojówki zmieniacie tylko to o co się w danym momencie kłócicie. Konserwy, neuropa, gimbokatole, gimboateiści macie mentalność wiejskich głupków, którym wydaje się, że wszystko wiedzą najlepiej. Każda grupa uzurpuje sobie prawo do bycia tą jedyną właściwą. Weźcie wyemigrujcie na jakiś Madagaskar i tam pałujcie wzajemnie.
  • Odpowiedz