Wpis z mikrobloga

Argumenty używane przez osoby atakujące Kościół Katolicki na wykopie: ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

- "U mnie/kuzyna/znajomej we wsi to ksiądz... "

- "Znam lepiej Pismo Święte niż 99,9% katolików"

- "Bo ja jestem najmądrzejszy na świecie, a wy wszyscy to idioci, bo wierzycie w bajki"

- "katolstwo"

- "jak katol, to na pewno żonę i dzieci bije"

- "ksiądz=pedofil, bo w Superexpressie wydziałem parę artykułów a badania naukowe są dla idiotów"

- "ateizm to nie religia, więc gdy ateista atakuje osoby wierzące z powodu ateizmu, to nie są to żadne ataki religijne, ale jak katol zrobi to samo co ateista, to religie są źródłem wszelkiego zła na świecie, bo powodują agresję"

- "wszyscy wierzący są źli, bo krucjaty były 1000 lat temu"

- "krucjaty dziecięce to wina kościoła, nawet jeśli ich zakazywał i je potępiał"

#heheszki #takaprawda #gimboateizm #wiara #katolicyzm #kosciol
  • 41
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: przecież to jest tak na siłę, że bardziej się nie dało xD Na 3/4 tych tekstów nie trafiłam ani razu od kiedy lecicie z wojenkami, a to, że zlinkujesz JEDEN przykład niczego nie zmienia, bo to nadal jeden przykład. We wpisie wyśmiewającym katolów, teksty tam wymienione można spotkać w zasadzie w każdej dyskusji i to jest różnica :<
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: tej, a co z resztą twoich kretyńskich cytatów? Bo podałeś przykłady na najbardziej ogarnięte z czego 2 zmanipulowany (tak, bo ateizm to nie religia i tutaj wszystko się zgadza...)

To, że niektórzy ateiści znają lepiej biblie od katolików (bo chociaż oni ją przeczytali...), to też prawda, sam należę do takich osób.

Stwierdzenia katol=bije żone i dzieci są jak najbardziej #gimboateizm, z tym się zgodzę. Reszta argumentów jest czystą fantazją,
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:
Jak dla mnie, to obie strony reprezentuja skrajnosci (nie wspominajac nawet o gr z prefixem gimbo).
Jedni nie moga dowiesc, ze bog istnieje, drudzy, ze nie istnieje.
Obie grupy charakteryzuje przekonanie o prawdziwosci swoich wierzen.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:
Mnie ta cała akcja ze szkalowaniem katolików na wykopie nawet rozśmieszyła.
Kościół Katolicki przetrwał 2k lat i rósł w siłę mimo przeciwności i kryzysów, a banda gimboateistów myśli że go pokona kilkoma wpisami na mikro XD
Top kek
Szkoda czasu na takie "wojny".
  • Odpowiedz
@Nidor: Sam jestem ateistą i czytam lub słyszę takie teksty często. Poza tym to jest raczej parafraza a nie konkretne teksty toczka w toczkę. Nie udawaj że tak nie jest bo mam wielu znajomych ateistów i czasem tak #!$%@?ą że się słuchać nie da... Dokładnie takie #!$%@?.

Myślę że jakbym spotkał na żywo @Lawrence_z_Arabii to w wielu kwestiach byśmy się nie zgodzili ale na pewno byśmy mogli podyskutować. Jakbym jednak spotkał
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: w ogóle zabawna ta jednostronna "wojna" na bardzo poważnym (xD) i szanowanym (XD) portalu

-gimboateiści: boga nie ma a katolicy to debile i ciemna masa i w ogóle hał hał
-katolicy lub po prostu ateiści: ... ?
-gimboateiści: aa zatkało kakało zero argumentuw #bekazkatoli
-katolicy lub po prostu ateiści: ... ok.. ?
-gimboateiści: aaa wiedziałem kurła co za debile i podludzie i szmaciarze w ogóle, tak was biblia szacunku nauczyła
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Czy mnie coś ominęlo, że w ostatnich dniach cały mikroblog jest #!$%@? gimboateizmem i tym podobnym?

Te wojujące ateistyczne nygusy są jeszcze #!$%@? bardziej żenujący od niektórych katolików. Zajmijcie się #!$%@? swoim życiem, chociaż jak tak zacżałem sprawdzać staże tych kont i gdzie się wypowiadają to juz sam zaczynam myśleć ze się jakieś #!$%@? gdzieś skrzyknęły byleby błotem obrzucać którąś stronę.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: pisanie Bóg z małej litery, nazywanie religijności wiarą w bajki, wyśmiewanie wiary tylko katolickiej (do islamu czy krisznowców gimboateiści nic nie mają), zielone konto na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Nie wiem co gorsze, debile, czy ludzie, myślący że są lepsi, ale zachowujący się jak debile bo komentują jakieś gówno, do którego nikt normalny i tak się nie tyka.

Wszyscy macie #!$%@?.
Ps: Agnostyk here.

Mógłbym dyskutować, ale jak dajesz/dajecie takie gówno na początek debaty(?) to chyba lepiej dodać na czarną listę.
  • Odpowiedz
@dendrofag: rósł w siłę xD
Zapomniałeś chyba że większość młodzieży w Polsce ma dość bycia zmuszanym do kościoła, zresztą 95% katolików w Polsce jest "pasywna", byle odbebnić co niedziela i wrócić do domu się #!$%@?ć.
@Lawrence_z_Arabii: szkoda tylko że komentarze katolików są w większości niesamowicie bardziej bzdurne od #gimboateizm
  • Odpowiedz