Wpis z mikrobloga

#gimboateizm #bekazkatoli Czy wy, ateiści wiecie że sami nakręcacie tą gównoburze na wykopie? Przecież gdyby nie wasze buldupiące posty wyśmiewające katolików, naszą wolność do wiary którą gwarantuje nam Konstytucja, to na wykopie nie byłoby w ogóle tematu religii?

Co chwilę w gorących widzę post z tagiem #bekazkatoli Przecież wy to sami nakręcacie nie wiadomo po co. Zamiast uszanować nasze prawo do wiary i normalnie ze sobą żyć to nie... lepiej się wyzywać. Brawo Wy!
  • 33
  • Odpowiedz
@Marek1991: Już Ci to Marku pisałem:

Marku, jako ateista chciałbym Cię zapewnić, że gdy wypowiadam się negatywnie o religii czy kościele nie chcę i nie próbuję atakować Ciebie. Nie mam nic do Ciebie, mam coś do pewnych idei czy mechanizmów związanych z religią. Nie wchodząc w szczegóły - staram się szanować każdą osobę, szczególnie taką, która ma odmienne poglądy. Nie zmienia to faktu, że będę piętnował każdą ideę ograniczającą moją wolność
  • Odpowiedz
Dopóki wierzący będą mieszać się w ustawy aborcyjne, in vitro, legalizacja homo itp. dopóty wojenki nie ustaną.


@KiraQueen: skoro tak do tego podchodzicie to powodzenie. Jednak po waszych postach tego nie widać.

Dlaczego miałbym tolerować gusła i i czary w 2018 roku?


@ActiveekHere: A co Ci to przeszkadza, że ja wierzę w Boga? Tak Cie to boli? A jak ja mogę was brać na poważnie skoro połowa z was nie
  • Odpowiedz
@Marek1991: ale raz do roku procesja, tak ciezko sprawdzic, o ktorej i wybrac trase nie przecinajaca jej. xd Jestem agnostykiem, zeby zaden spod tagu nie nazywal mnie katolem.
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: Co mi po płaskiej ziemi? Jak ktoś w to wierzy no to co? Czy ja z tego powodu mam gorzej? Mnie to w ogóle nie rusza, po prostu ignoruje. To że będę wyzywał takich ludzi coś zmieni? Co mi to da?

To jest jeden z waszych problemów. Robicie coś z czego nie macie żadnego pożytku.
  • Odpowiedz
@Marek1991: Nie przeszkadza mi to, że wierzysz w boga marku1991, przeszkadza mi religia, jej działania i doktryny jako całość. tak jak napisał @gzres

A wyśmiewaj mnie za co chcesz, mam to w dupie co sądzi o mnie jakiś Marek1991 z internetu xD
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: Czemu bzdury? Krytykowanie w internetach niczego nie zmieni. Mi się wydaje, że wy po prostu za dużo narzekacie i przejmujecie się sprawami na które nie macie wpływu.
Pewnie dlatego, że nie macie niczego innego do roboty. Wybaczcie, ale ludzie którzy coś osiągnęli zajmują się swoim życiem i myślisz, że ich głównym zajęciem w ciągu dnia jest walka z religią?
Ja już nie wiem jak mam do was mówić, naprawdę.
Gdybyście
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: Myślałem, że masz na myśli lekcje religii, bo nie doczytałem. Gdzie w szkole uczą o płaskiej Ziemi? Płaskoziemcy to mały promil społeczeństwa, w dodatku większość i tak głosi te przekonania żeby zarobić hajs. Nie ma to żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz