Wpis z mikrobloga

Gadam z nową stażystką w mojej firmie. Bardzo fajna dziewczyna, level 19. Gadka się klei, ona w pewnym momencie mówi:
- Wiesz czego dowiedziałam się w zeszłym roku?
- Nie wiem?
- Że wróble to nie są małe gołebie
Ona naprawdę wierzyła, do 18 roku życia że wróble to są k*rwa małe gołebie...
Kurtyna opadła, minuta ciszy, wracamy do pracy :D

#pracbaza #logikarozowychpaskow #heheszki
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheMan: Jak to nie istnieje to co to są za małe ptaki podążające za dorosłymi sikorami jak nie sikorki. Zaraz pewnie jeszcze napiszesz, że wróbelki też nie istnieją.
  • Odpowiedz
@TheMan: Istnieje taki ptak jak sikorka, jest to mała sikora np. bogatki tak samo jak mały wróbel to wróbelek, mały pies to piesek itd.
Jedynie co, to sikorka to nie jest nazwa gatunkowa tylko zwyczajowa lub zdrobnienie, podobnie jak ornitolodzy często używając żargonu nazywają sikory Siksami, bogatki Pamajkami itd. to nie są nazwy gatunkowe, ale żaden ornitolog gdy usłyszy, że ktoś widział dwie pamajki nie powie, że nie ma takiego
  • Odpowiedz
Może sobie zażartowac chciała. Nie ma ma co się tak spinac.


@Variv: Taaak, na pewno. Laskom da się wszystko wkręcić, przerabiałem już takie rzeczy jak dziury w serze sa od robaków, czy to, że odkryto ufoludkow na marsie...
  • Odpowiedz
Laskom da się wszystko wkręcić, przerabiałem już takie rzeczy jak dziury w serze sa od robaków, czy to, że odkryto ufoludkow na marsie...


@LR300: Cooo... Mam nadzieję, że mówisz o "laskach" maksymalnie 8-letnich ( _)
  • Odpowiedz
W tamtym momencie 19 letnia studentka to byla:P w tym konkretnym przypadku


@LR300: 19-letnia studentka... W sumie przestaję się dziwić, że studia tak straciły na znaczeniu ;)
  • Odpowiedz