Wpis z mikrobloga

#zalesie #budownictwo
Cały czas szukamy z #rozowypasek działki. Jakiś koleś się do nas zgłosił, że ma działkę na sprzedaż - jedziemy oglądać - WIECIE JAKĄ CENĘ NAM POWIEDZIAŁ!!? 25 tysięcy za ar..... gdzie działki w tych miejscowościach co szukamy to 7-9 tysięcy kosztują. Jego działka okej była ładna, moglibyśmy ją nawet wziąć - ale w ogóle nie uzbrojona, media ciągnąć po 400 metrów .....
A dialog wyglądał tak:
- Proszę Pana, Pan jest poważny z tą ceną ?? 25 tysięcy za ar?
- tak,
- No ale przecież szukamy działki od 3 - 4 miesięcy i znam ceny i działki w tym rejonie można kupić po 8 tysięcy za ar, już uzbrojoną z wydaną decyzją o warunkach zabudowy
- No i co z tego ? Siedze w Ameryce, przyjechałem tu do dzieci na wakację - ja wcale nie muszę tej działki sprzedawać ale pomyślałem, że może komuś umilę życię i spełnie ich marzenie dlatego się do was odezwałem
- Spełni marzenie !? Dlatego chce Pan nam sprzedać działkę 22 arową za ponad 500 tysięcy.
- Ja chcę za nią wziąć 120 tysięcy euro - to jest chyba dobra cena
- Do widzenia
- Proszę dać znać jak się Pan namyśli bo jestem tutaj do 15 sierpnia.

no popi3rdoliło typa.
  • 22
  • Odpowiedz
@samuraj24: Zasadniczo - może i koleś jebnął cenę z kosmosu, ale nie wiem, po co z takim dyskutować - skoro woła 25k, to raczej nie przegadasz go na 8k ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@goferek: Koło Olkusza
@aksal89: No zdawałem sobie z tego sprawę, mógł mi przez telefon powiedzieć ile chce za nią a nie robić sobie smaka i marnować czas.
@LinQ: No ja rozumiem, że przecież jego własność, więc może żądać ile chce - ale po co wylatuje z tekstem, że chce spełnić nasze marzenie, bo widzi że długo szukamy a on ma dobre serduszku - i dlatego 120 tys euro
@
  • Odpowiedz
@PanKosmonauta: No tylko my chcemy taką działkę, żeby przynajmniej od 2 stron ścian, mielibyśmy pewność - że ktoś się nie wybuduje za x lat - niewiem, jakiś rów, las, czy totalnie jakaś inna działka właściciela, która jest tak mała, że nigdy jej nie sprzeda pod budowę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: też siedzę trochę w temacie i po 1 w ogóle bym nie pojechał jakbym nie widział jaka jest cena więc o co chodzi?

A po 2 tak działa wolny rynek ( )
  • Odpowiedz
No tylko my chcemy taką działkę, żeby przynajmniej od 2 stron ścian, mielibyśmy pewność - że ktoś się nie wybuduje za x lat - niewiem, jakiś rów, las, czy totalnie jakaś inna działka właściciela, która jest tak mała, że nigdy jej nie sprzeda pod budowę.


@samuraj24: widocznie jest tak, że musisz wybierać - działka jaką chcesz lub działka na jaką cię stać.

Moim zdaniem robisz aferę bezpodstawnie.
  • Odpowiedz
@Nagor: A gdzie ja tu zrobiłem afere xD ? przecież nie podałem danych typa, numeru działki tylko od tak trochę prześmiewczy post - wyjmij kija z dupy. I uwierz mi to nie chodzi o budżet, bo na działkę tą i inne mnie stać - tylko nie jestem pseudo miliarderem, który od tak przepłaci 500 tysięcy na działkę. Po co mam przepłacać ?? jak bym miał dać za tą działkę te 500
  • Odpowiedz
@Nagor: Trochę madką ?? To już przyrównam to trochę nad wyrost, żebyś zrozumiał
- Chcesz kupić laptopa, który normalnie chodzi w sklepie po 6 tysięcy
- jakiś koleś woła za tego samego laptopa używanego rok, 8 tysięcy - przecież ja nie mówię, że ma mi go sprzedać za 100 zł...
Napisałem, że koleś przesadził z ceną bo nie była to ani działka inwestycyjna ( pod jakąś super budowę w fajnym strategicznym
  • Odpowiedz