Wpis z mikrobloga

jak przyjechałem do Dubrownika busem to byłem na kolacji z jakąś dziewczyną z jachtu xd pożyczyłem jej Internet przez WiFi xd zapytała czy mam coś do roboty bo ona ma jacht za parę godzin i poszliśmy na kolacje. To z takich zabawnych rzeczy. Ona w sukience i szpilkach a ja w klapkach, spodenkach i koszulce. Ludzie dziwnie się patrzyli, ale było fajnie bo ona znała Dubrownik i poszliśmy w fajne miejsce


@
  • Odpowiedz
@przygarnijkropka: Aaa, no i sama też się nie bój jeździć :) Tylko może bez włóczenia się nocami po ulicach i wchodzenia na gapę na drogie jachty ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja polecam spanie w hostelach, bez problemu poznasz ludzi, wyjdziesz z kimś na imprezkę albo wycieczkę. Jeśli jesteś aspołeczna, to airbnb, pokój 1-osobowy nigdzie nie wyjdzie tak tanio :) Ja już sama zjeździłam kawał świata, bo
  • Odpowiedz
@Norwag93: No elo! Też tak kiedyś sobie podróżowałam na spontanie, najlepsze wakacje () Do Dubrovnika też planowałam kiedyś stopa z kolegą, ale kasy wystarczyło nam tylko do Wiednia XD
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Na Bałkanach byłam tylko w Słowenii i to akurat z kolegą, ale było bardzo bezpiecznie. Ja bym może nie bardzo chciała sama jechać do Bośni albo Kosowa, ale jest wiele innych krajów, które bardziej bym chciała zobaczyć. Wiele razy byłam sama w Niemczech, Francji, Włoszech i Skandynawii i nigdy mi się nic nie stało a niby tam gwałcą w biały dzień ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz