Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej wkurza w tym niby WOLNYM kraju? Że ateiści na każdym korku INGERUJĄ w moje prywatne życie oraz ciągną OGROMNE sumy z moich podatków. Tu przykłady:

- mój ojciec lekarz miał problemy, bo miał podpisaną klauzulę sumienia i odmówił dokonania aborcji kilka razy,
- moja matka farmaceutka miała problemy, bo w swojej prywatnej aptece nie chciała sprzedawać antykoncepcji,
- wandalizm i niszczenie budynków sakralnych,
- forsują możliwość adopcji dzieci przez pederastię (do moderacji finansowanej przez PFRON, to nie jest obraźliwe słowo zgodnie z wyrokiem sądu okręgowego w Gdańsku), niczym nie różnią się od antyszczepionkowców, to moje dziecko będzie musiało żyć z dziećmi jednych i drugich
- lekcje wychowania do życia w rodzinie, niby nie obowiązkowe, ale zawsze w planie są w środku zajęć i trzeba się z nich wypisywać, a nie zapisywać, o głupotach takich jak nieszkodliwość stosunku seksualnego w wieku 16 lat nawet nie wspomnę, NPR? a co to? pyta ze zdziwieniem stara kloaka od chemii, szkoda słów
- propagują rozwiązłość seksualną, w Afryce przez nią zginęły miliony ludzi zarażonych HIV
- niszczą współczesną naukę (zakaz badań ze względu na płeć czy rasę)

Teraz o ciągnięciu pieniędzy z budżetu państwa.

- dofinansowania do invitro,
- teatry i sztuki antyklerykalne,
- lekcje wyrównawcze z nauk ścisłych dla ateistów w gimnazjach (teraz już szkołach podstawowych), gdzie ich [ateistów] odsetek jest największy.

I wiele innych o których mogę z łatwością napisać. Łącznie ok. 30 mld złotych rocznie.

#katolicyzm #chrzescijanstwo #religia #ateizm #takaprawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- propagują rozwiązłość seksualną, w Afryce przez nią zginęły miliony ludzi zarażonych HIV


@Ignacy_Loyola: zginęły, bo pewien, całe szczęście już nieżyjący, pan w sukience (białej, dla odmiany) prowadził bardzo aktywną kampanię antyprezerwatywową.
  • Odpowiedz
zginęły, bo pewien, całe szczęście już nieżyjący, pan w sukience (białej, dla odmiany) prowadził bardzo aktywną kampanię antyprezerwatywową.


@haes82: Doucz się. HIV nie bierze się od niezakładania prezerwatyw tylko od stosunków z podejrzanymi partnerami. Jako dowód podaję Rosję i Ukrainę, a później Polskę. W obu pierwszych HIV szaleje, w Polsce nie. Gdzie JPII miał większy wpływ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dezyderat: Nigdzie nie pisałem o tym, że invitro jest skuteczne lub nie tylko o zmuszaniu mnie do finansowanie tego z moich podatków. Oraz nigdzie nie pisałem, że dzieci pederastów będą źle się rozwijać, tylko że nie chcę, żeby moje dzieci z takimi chodziły do szkoły.

a wiesz, że p----------a o ponad 90% obniża prawdopodobieństwo zarażenia HIV?


@haes82: A unikanie stosunku z podejrzanymi osobami o 99,9%. I co teraz?
  • Odpowiedz
@haes82: A unikanie stosunku z podejrzanymi osobami o 99,9%. I co teraz?


@Ignacy_Loyola: natury ludzkiej nie oszukasz. Nawet w tak świętojebliwym średniowieczu pieprzyli się jak cholera po krzakach, tylko bardziej się z tym kryli.
  • Odpowiedz
@haes82: jego następca, też w białej sukience, też tak mówił i - jak się okazało - mieli rację, o czym poinformował Francuski Inspektorat Generalny Spraw Socjalnych, który to oficjalnie ostrzega przed nieskutecznością prezerwatyw w walce z epidemią AIDS:

Wbrew powszechnie rozpowszechnionemu przekonaniu o 100-procentowej skuteczności ochrony, p----------a zapewnia ochronę na poziomie 80 proc. w relacjach heteroseksualnych i 70 proc. w relacjach jednopłciowych”


Celem raportu nie jest oczywiście rehabilitacja Benedykta XVI,
  • Odpowiedz
natury ludzkiej nie oszukasz.


@haes82: Czyli? Czym jest ta natura ludzka? W PL nie ma problemu, na Ukrainie i w Rosji jest, odpowiedz dlaczego.

Nawet w tak świętojebliwym średniowieczu pieprzyli się jak cholera po krzakach, tylko bardziej się z tym kryli.


@haes82: Byłeś naocznym świadkiem czy piszesz na podstawie własnych wyobrażeń (wierzeń)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Palącym problemem Polski jest demografia


@Dezyderat: przy okazji - odnośnie aborcji też jest podnoszony argument demograficzny. Już widzę, jak te tysiące osób z downem albo bez nóg zwiększają PKB i wypracowują emerytury dla przyszłych pokoleń.
  • Odpowiedz
@haes82: No bez nóg można, a przynajmniej jednej, wiem co mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą ludzie z zespołem Downa też dają radę:
http://www.zespoldowna.info/le-reflet-restauracja-gdzie-pracuje-6-osob-z-zespolem-downa.html
https://www.youtube.com/watch?v=Mwo4ik9Kxeg

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób niepełnosprawnych (od urodzenia, a nie z wypadku w dorosłym życiu) działa często aktywniej od rówieśników. Już nie raz i nie dwa znajomi mnie wyzwali mnie, że jestem nienormalny, bo ciągle gdzieś latam, jeżdżę, aktywnie
  • Odpowiedz