Wpis z mikrobloga

Podeszło do mnie dwóch chłopaczków na oko 11-13 lvl.
- Kupi nam pan piwo?
W tym momencie przypomniało mi się jak za małolata robiło się takie same podchody do dorosłych ludzi i czasami było ciężko coś ugrać.
- Jasne, dajcie kasę na piwo.
Dostałem 5 złotych, starczyłoby na jakieś dwie Perły czy inne takie.
Postanowiłem im trochę dołożyć i kupiłem:


Ciekawe czy ich sponiewierało.

#heheszki #truestory i możliwe, że jak Panowie tutaj napiszą to będzie #zalesie
  • 78
  • Odpowiedz
@KubaJam może nawet wypili i się nie połapali xD fajny pomysł, ostatnio miałem podobny dylemat i po prostu odmowilem ale Twoje podejścia było lepsze bo pozbawileś ich kapitału:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 125
@KubaJam: a najlepsze jest to, że nie zrobiłeś niczego złego bo nie kupiłeś nieletnim napoju alkoholowego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 26
@Buniu: dostaliśmy ich na firmę pare setek sztuk i po wypiciu około 50 stwierdzam ze jabłko-mięta rządzi. Za to grejpfrut to porażka.
  • Odpowiedz
@KubaJam: trochę tak jakbyś im ukradł te 5 zł, bo kupiłeś co innego niż chcieli bez ich zgody. Ale z drugiej strony dołożyłeś kasę. No ale oni wcale nie prosili o dołożenie. No ale z trzeciej strony jakbyś kupił to też było by źle, bo nieletnim kupujesz alkohol. Za to z czwartej strony też byłoby źle jakbyś odmówił. No ale przecież odmawiać wolno.

Wniosek:

a najlepsze jest to, że nie zrobiłeś
  • Odpowiedz
  • 19
@KubaJam jak mnie to kurła zawsze irytuje Wywalić w #!$%@? taki komentarz a nie zostawiać ilość plusów a samą treść usuwać ()

  • Odpowiedz