Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
różowa chciała, żebym jej kupił myszkę. maciupki logitech za 75 zł. trochę kręciłem nosem na cenę, ale kupiłem. używa sporadycznie, bo i kompa rzadko, ale nie w tym rzecz.
otóż przy okazji kłótni wypłynął temat, że ja jej odmawiam zakupu rzeczy. (jako jedyny w tym związku pracuję). pytam, czego odmawiam? no to dowiedziałem się, że zakup myszki został w jej umyśle zasięgowany jako "odmowa".
wtf? przecież kupiłem, używasz do dzisiaj?
"tak, ale musiałam się uprzeć, żebyś kupił".
czyli - była to odmowa. był to zresztą jedyny przykład, który była w stanie podać.
jakieś komentarze?
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sweet_acc_pr0sa: ale ty jesteś facetem i na pewno wiesz, dlaczego chcesz ten model. a różowej anona prawdopodobnie spodobał się po prostu kolor.
to znaczy, to hipoteza, ale widziałem przypadek w sklepie, że laska chciała laptop na podstawie koloru. mianowicie był biały. jej facet i sprzedawca ze skóry wyłazili, żeby ją przekonać do innego, lepsze parametry w tej samej cenie, no ale kolor przeważył.
@frytex2: poprostu moge sobie pozwolic na kupienie jej czegos od czasu do czasu bez spiny ze drogo czy ze #!$%@?, w sumie kiedys sie przejmowalem ze cos jest #!$%@?, ale uznalem ze najlepiej bedzie jej kupic i niech sama sie przekona, od tej pory w sumie slucha sie jak jej mowie ze cos jest #!$%@?

kobieta to dziwny wynalazek