Wpis z mikrobloga

zamowilem opony 4 sztuki. jedna to 563 pln. wysylka opon dopiero 08.08.2018.
dzwoni do mnie koles ze sklepu i informuje mnie, ze opony moze dostarczyc juz dzisiaj ale cena za sztuke wyjdzie 629 pln :D
mowie mu... przeciez wyslesz mi te same opony wiec w czym masz problem aby wyslc dzisiaj?
odpowiedzi juz nie bylo :D
#januszebiznesu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KENOX: Ponieważ współpracuje z hurtownia i ceny bierze od nich, ma dostęp do ich stanu magazynowego, a im więcej opon na magazynie cena niższa dlatego wyśle Ci 08.08. Jak chcesz mogę Ci zerknąć po ile ja mogę załatwić takie Nokiany nówki.
  • Odpowiedz
@KENOX moze ma od innego dostawcy i nie moze sprzedac taniej niz kupil a nie chce mu sie tego przez tel tlumaczyc? Szczegolnie ze wyrok z twojej strony juz zapadl - janusz. Xd
  • Odpowiedz
Ponieważ współpracuje z hurtownia i ceny bierze od nich, ma dostęp do ich stanu magazynowego, a im więcej opon na magazynie cena niższa dlatego wyśle Ci 08.08


@DanceCOX: Kurde, chyba jestem niewyspany i zgubiłem się na "dlatego". Dlaczego wyśle dopiero za tydzień, skoro teraz jest dużo opon w magazynie?
  • Odpowiedz
@KENOX: Mogę załatwić takie po 499 zł sztuka. Brutto. Wszystkie rozmiary Dębica Barum czyli srednio niska sporo poniżej wartości rynkowej. Oczywiście rocznik 2k18
  • Odpowiedz