Wpis z mikrobloga

Trenuję od 2016.07.06 Owy okaz jest z drugiej generacji ale rzadszy niż shiny i wreszczie go mam. Złapany 2018.07.28 we Wrocławiu blisko Jana Pawła II czyli kiedyś Pierwszego Maja. Byłem tylko przyjazdem jako pasażer ale warto było się wybrać bo praktycznie złapany w moje 30 urodziny.

Gdzie, kiedy złapaliście swoje, ile macie? Mój to "G" #pokemongo
źródło: comment_HILei3eYAa5Aj8R2qR9mNG05Vlfnohur.jpg
  • 14
@dawid3012 tak określam coś co nie wiąże się z wydarzeniem.

@Scooterek niby tak ale obiekt kolekcjonerski najwyższej próby. ( )

@taktoto właśnie to siebie cenię w tych pokemonach. Ten napływ emocji związany z poszukawaniami.

@Logytaze to ja nawet trochę przed premierą. Drugi albo pierwszy wpis zamieściłem pod #pokemongo Było w gorących.

Widziałem też w znajomych Japończyka który złapał A więc może teraz zwiększyli szansę. Próbuj i powodzenia
@TomgTp: poza eventem gdy w całej Warszawie było pełno Unownow EUROP złapałem dzięki powiadomieniom discordowym jeszcze 5. K na placu Trzech Krzyży (co ciekawe wyskoczyły wtedy 3 unowny w różnych częściach Wawy w ciągu 10min), E w ogrodzie Krasińskich, O przy metrze Młociny. Niestety E i O wkrótce było pełno podczas eventu. Po nim złapałem jeszcze G przy placu Zbawiciela i T przy trasie Toruńskiej. Niedawno zdobyłem jeszcze S z wymiany.
@philger no to teraz wiem czemu koleżanka kolegi co to ona jest bezpośrednio z Warszawy miała tyle Unownów. Więc jak jest w Japonii teraz wydarzenie to ten mój wydaje się jeszcze bardziej cenny bo mam już pewność że od tak się pojawił.

Życzę miłego dnia i dziękuję za zdaną relacje złoty kumplu.