Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień dziewiąty - półfinały!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Wreszcie wkraczamy w fazę półfinałów. Zmierzą się tu 24 pasty. 3 półfinały zostały zrównoważone tak, żeby w każdej pojawiły się pasty z pierwszych, drugich i trzecich miejsc z poszczególnych grup poprzedniej fazy. Z każdego półfinału do finału wchodzą 3 najlepsze pasty.
Z grupy barażowej wychodzą do półfinałów: pasta o kiblu i czuwającym starym, pasta o psie na wystawie w galerii. Toczy się jeszcze zacięta walka o 3 miejsce między pastą o Toczku i pastą o leczo więc zachęcam do głosowania.

Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.
A więc głosujemy i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień dziewiąty - półfinały!
Tag do obserwacji: #m...

źródło: comment_YwFCBW6hd8gQHLlxw49WeeFSlPyJhzB9.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST PÓŁFINAŁ 1/3)

  • Pasta o Linijkarzu 8.8% (319)
  • Pasta o pompowaniu skóry 4.7% (172)
  • Pasta o wujku foliarzu i schronie na działce 13.1% (478)
  • Pasta o butach z CCC i Cejrowskim 11.8% (431)
  • Pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza 13.2% (481)
  • Pasta o fanatyku wędkarstwa 30.3% (1103)
  • Pasta o grubym i zemście na patolu 8.6% (313)
  • Pasta o kiblu i czuwającym starym 9.4% (342)

Oddanych głosów: 3639

  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Fanatyk jest średni w porównaniu do reszty. Ale wykopki oczywiście lubią to co mainstreamowe, bez wyczucia smaku.
  • Odpowiedz
@aveniner: fajnie wymyśliłeś, pomysł zajebisty, ale przeczytanie tylu past na raz, żeby każda śmieszyła to po prostu za dużo. Powinieneś to rozbić na mniejszą ilość past.
  • Odpowiedz
Pasta o weselu była?

Ostatnio popularny temat to wesela. Wszyscy narzekajo jaka to siara, #!$%@? szajsu i ogólnie 2/10 nie poletzam.

A myśleliście kiedyś co musi sie odjaniepawlać na weselach w wioskach afrykańskich gdzie na koniec uroczystości panna młoda musi być komisyjnie wybolcowana przez pana młodego?
Wyobraźcie sobie taką akcje
  • Odpowiedz
@TomaszA2: I co z tego, dla mnie to jest matka wszystkich past - przez paste o fanatyku zacząłem być czujny i wiem, ze internet to jedna wielka pasta.

Pasta o leczo tez ok.
  • Odpowiedz