Wpis z mikrobloga

Doradzcie mi cos i powiedzcie mi czy dziewcxyna z ktora sie spotykam przesadza czy jednak ja.
Otoz moja kolezanka z innego miasta ktora znam ponad rok wlasnie rozstala sie z chlopakiem
I planuje przyjechac do mnie, mamy isc cos wypic, potem byc moze do jakiegos klubu, a po tym przenocuje ja w drugim pokoju do nastepnego dnia.
Natoamiast dxirwczyna z ktora sie spotykam dwa miesiace widzi w tym problem i mysli ze dojdzie miedzy nami do czegos wiecej(i nic nie pomagaja moje zapewnienia ze to na niej mi zalezy a nie kolezance i nie ma zadnej opcji ze mialoby do czegos dojsc)
#logikarozowychpaskow #tinder #tfwnogf #przegryw #wygryw #rozowepaski
  • 80
  • Odpowiedz
@TomekABC123: po prostu czuje sie zagrozona, tak ciezko to zrozumiec? kolezanka to potencjalna kochanka (szcezgolnie ze znasz ja dluzej niz swoja panienke), ona jej nie zna i nie chodzi tutaj o ciebie, innemu też by nie pozwoliła. nie wytlumacze ci tego inaczej. to normalne imo, a podstawe do braku zaufania wlasnie dajesz jej w tym momencie, bo najwidoczniej jest cos co chcesz przed nia ukryc skoro nie chcesz jej wziac ze
  • Odpowiedz
@konradzet: @rozowatoxa: @EndlessDream: @Jankemir:
A wiex dobra, teza udowodniona, na wykopie jak zawsze podwojne standardy, szczegolnie u rozowychpaskow
Kiedy tylko przewija sie historia o tym jak jakiemus facetowi nie podoba sie ze jego zona/dziewczyna poznaje jakiegos kolege z pracy i gdzies z nim wychodzi to wyzywany jest od zazdrosnikow, ze powinien sie leczyc i nie ma w tym nic zlego
Natomiast w odwrotnej sytuacji... sami widzicie
  • Odpowiedz
@TomekABC123: serio nie widzisz tu problemu? Nikt Ci nie zabrania miec koleżanki i iść z nimi na piwo, ale jest pewna różnica pomiędzy wyjściem na piwo i pogadaniem, a spędzeniem razem całego wieczora plus potem przenocowanie u siebie na chacie xD jeśli tak bardzo nie chcesz brać ze sob ą dziewczyny to niech ona czeka u Ciebie i jak wrócicie z psiapsi z picia to będzie spokojna, że nic się nie
  • Odpowiedz
@TomekABC123: no wiadomo, ze facet zawsze to chory zazdrosnik a dziewczyna ma prawo sie martwic. facet zdrajca, dziewczyna zaniedbana przez faceta szukala ukojenia by poczuc sie jak kobieta itd
Podwojny standard jest zawsze.
Natomiast jesli to prawda to idz na kawe z ziomalka a z dwiema na impreze.
Potem obie wez do lozka.
  • Odpowiedz
@TomekABC123: idź z tą koleżanką na godzinę lub trzy na spacer pogadajcie, a potem weź ją na noc do mieszkania, pościel jej na kanapie a sam śpij w łóżku ze swoją dziewczyną. Taki kompromis, kazdy powinien być zadowolony
  • Odpowiedz
@TomekABC123: Skoro tak to napisz swojej, że jest chorobliwie zazdrosna i powinna się leczyć :) Dla mnie dziewczyna ma rację, swojej też bym nie pozwolił na takie zabawy.
  • Odpowiedz
@Mathas: wiesz, ja to wiem, ty to wiesz, ale wiekszosc rozowych w odwrotnej sytuacji nie widzialo by nic zlego, ostaynio w podobnym watku kazaly jakiemus facetowi isc do psychiatry sie leczyc bo nie podobaly mu sie wyjscia jego zony na uprawianie sportow z jakims starszym singlem z pracy
  • Odpowiedz
Jeszcze tydzień temu był podobny wątek. Tylko, że to różowa chodziła na "sport" ze znajomym z pracy

https://www.wykop.pl/wpis/33944033/mam-problem-prosze-was-o-wyrazenie-swojego-zdania-/

I tam wszystkie różowy broniły różowej, a tu zupełnie co innego. Może akurat się trafiły te bardziej kumate nie oceniam, ale jakoś mi się przypomniało( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TomekABC123: Tu masz ten wątek o którym piszesz. Ja uważam, że robisz #!$%@?. Przenocuj różową w te samą noc, a koleżanka
  • Odpowiedz
I tam wszystkie różowy broniły różowej, a tu zupełnie co innego


@Kiedys_Mialem_Fejm: Nie wszystkie.

@TomekABC123: Zapraszasz przyjaciółkę na wódkę, kluby nocą i nocowanko u siebie, bo "płaku płaku mój facet mnie zostawił". Wzbraniasz się i zapierasz, by tylko nie poznać jej ze swoją dziewczyną. Jak nic, zarzutka, nie można być tak mało empatycznym wobec osoby, którą się "kocha".
  • Odpowiedz
Miałam rację. Zarzutka. Na profilu tydzień temu "szukam dziewczyny z okolic Białegostoku". Można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomekABC123: ____________________________________________________________________________________________
Wszyscy poniżej tej linii powinni już się zorientować iż jest to bait
  • Odpowiedz
@TomekABC123:

Bezwzględna ta twoja koleżanka skoro nie widzi problemu, przecież masz dziewczynę - takich akcji się nie proponuje 'przyjacielowi' który jest w, wiazku. Naraża ciebie tylko na nieprzyjemności I kłótnie.
  • Odpowiedz
@TomekABC123: chyba Cie posrało, miałem podobną akcję tylko, że ja byłem tak jak Twoja dziewczyna i uwierz, że masz #!$%@? nie spanie tylko sie gapisz w sufit i telefon, bo się martwisz jakby Ci mieli ją zabić. (o nie chyba połknąłem zarzutkę XD ) ale mimo wzszystko posrało kogoś :P
  • Odpowiedz