Wpis z mikrobloga

Takie tylko teoretyczne oczywiście pytanie. Czy branie 150ug będąc samemu w domu bez trip sittera, po spaniu tylko 3,5h+praca 5h to dobry pomysł? #lsd #narkotykizawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tik3rX: 150 nie jest jakos mega duzym strzalem, by potrzebowac tripsittera, chyba ze warunki na okolo beda ciezkie, ale w domu z kocykiem i lozkiem pod reka nie ma problemu, ja dzisiaj spalem niecale 5godzin i jestem normlanie wypoczety, wiec ilosc snu to mocno indywidualne :) zreszta kwas i tak pobudzi, to bez znaczenia
  • Odpowiedz
@Tik3rX Z taką ilością pomysł wydaje sie bardziej bezpieczny niz mój na 600... ale jakoś przeżyłem choc uważam ze to zależy od Ciebie i jeśli wczesniej nie tripowales samemu to moze nie byc ciekawie.
Jak chcesz cos więcej to pisz pw postaram sie pomóc na ile moge
  • Odpowiedz
@Tik3rX: Ja raz #!$%@?łem 200 i miałem w głowie takie "brać czy nie brać" ogólnie nie byłem pewny czy chce zrobić tripa czy nie... Wydaje mi się że takie podejście powoduje badtripa. No i skończyło się na tym iż 3 godziny leżałem na łóżku powtarzając sobie "zemdlej" bo nie dawałem rady ogarnąć świata. Na szczęście czymś się zająłem i mi przeszło. Chyba zrobiłem pranie xD z tego co pamiętam.

Tip
  • Odpowiedz
@ferrofluid: Koncowo wydaje mi się że tak,nie koniecznie było to przeżycie należące do najprzyjemniejszych,ale mimo wszystko "czegoś mnie nauczyło"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz