Wpis z mikrobloga

Mirki, totalny laik w kwestiach yerby szuka czegoś na start. Na czym mi zależy? Przede wszystkim na pobudzeniu, bo raczej mało sypiam i po powrocie z pracy często padam na łeb. No i podstawa, jakiś przyjemny smak. Kawy bez mleka i cukru nie wypiję. W takie upały raczej idę w kierunku zalewania na zimno. Celować w Verde Mate (czytałem o Energy i Mass IQ że niby spoko), czy jakaś yerba (tu też widziałem że jest Energy i Mass IQ, czym się różnią od verde?)?
#yerbamate
  • 13
@Myszoskocznia: a myślisz na jakiej podstawie doszedłem do wniosku, że być może lepiej dla mnie będzie zainteresować się verde i wymieniłem dwa konkretne smaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LaFlare: a które verde najbardziej polecasz? Pobudza gorzej od klasycznej yerby?
@Kroos123 pobudza jak kazda yerba
Większość wariantów jest dobra, niesmakowala mi za bardzo z guarana, za slodka

Jest tez verde mate terere np niby specjalnie właśnie do terere przygotowane dodatki no i rzeczywiście bardzo dobre sprawdza sie na zimno, z ananasem, trawa cytrynowa i czyms tam jeszcze
@Shadou: może trochę przesadziłem z tym brakiem snu, po prostu potrzebuję czegoś co da mi kopa w cięższych chwilach w ciągu dnia :) Wypić czarną kawę wypiję, ale bez żadnej przyjemności i z nieprzyjemnym posmakiem w ustach po
@Kroos123: Też czarnej kawy bez cukru nie wypiję, a yerbe piję. To jest tak, że jednocześnie mi nie smakuje(bo gorzkie) i smakuje(bo cały czas chcę ją pić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Verda Mate z guaraną mi smakuję i odmula mnie po pracy. Ale na jakiegoś takiego kopa w dupę po niej bym nie liczył. Na pewno bardziej zdrowe niż kawa bo kofeina rozkłada się falowo, a