Wpis z mikrobloga

@terwer358: liczba spalonych kalori zależy od tylu czynników ze programowi ciężko „zgadnąć” ile tych kalorii naprawdę spalisz. Zależy od organizmu, zależy w jakiej strefie tętna jeździsz. Bardziej można to traktować jako ciekawostkę. Poczytaj na necie o tym ludzie bardziej się rozpisują niż ja. Ja używam stravy akurat ale tez biorę to jako taką ciekawostke.
@be_on_the_r a wiesz ze dużo zależy od organizmu? :) czyli mówisz ze używasz pulsometru do pomiaru tętna i jest podłączony do mifit tak? To będzie wiele bardziej precyzyjne niż taki zwykły pomiar z wieku,wagi, i dystansu.
@Fritzowski: Czyli dobrze mi się wydaję. Zawsze większe zużycie kaloryczne pokazuje mi na mi-fit z pulsometrem niż na stravie która określa tylko na podstawie (wagi, wieku, płci i wysiłku). Dlatego z tym, że jest zawyżone w moim przypadku jest odwrotnie. Dlatego można uznać, że jest mocno uśrednione błędem statystycznym +- ~15%
@Shmit Zrobić zrobisz, ale dupa boli :P ja to taki Janusz rowerowy. Krotkie spodenki, adidasy, koszulka i jazda.
Chociaz po 200km miałem zwątpienie. A peron był blisko i jeszcze potem deszcz padał, ale satysfakcja jest ponad to!
@Shmit Nie martw się tym tylko wsiadaj i jedź :D
Ja miałem szczęście i sprzęt spisał się wzorowo. A to zwykły rowerek, nic specjalnego
@Shmit: Zrobisz, ale będziesz mieć kilka zwątpień, kilka razy powiesz „#!$%@?ę wsiadam tutaj w autobus/pociąg”, ale dasz radę. Kiedyś jeździłem sobie po 50 km i nagle tata wziął mnie na 200 km jazdy, to myślałem, że w połowie go opuszczę i wrócę z buta do domu :p